Рівно 2 місяці тому ми написали перші 10 листів до найзаможніших посадовців, і запропонували їм спрямувати частину показаних в е-деклараціях статків на потреби армії. На сьогодні листи надіслано 56-ти "е-декларантам", серед яких найбагатші депутати різних фракцій і груп, міністри, мери міст, очільники обладміністрацій, прокурори та навіть судді. Лише 11 із 56 отримувачів "листів щастя", надіслали нам відповіді.

Надали допомогу троє із них. А саме: голова Дніпропетровської ОДА Валентин Різниченко (передав тепловізор "Народному тилу"), депутат ВРУ Ганна Гопко (зазначила у листі, що перерахувала кошти на рахунок "Повернись живим") і старший слідчий департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Юрій Кривобок (допоміг у придбанні для проекту "Броня" 60-ти планшетів SamsungGalaxy Tab3 із додатковими картами пам'яті.

З усіма відповідями отримувачів волонтерських звернень можна ознайомитися за посиланням.

Які висновки можемо зробити наразі? Вочевидь переважна більшість топ-посадовців немає бажання навіть формально відповідати на звернення волонтерів (попри законодавство, що зобов'язує їх це робити).

Але, як бачимо, і серед можновладців є нормальні люди, яким не байдуже те, що в країні триває війна. Саме оця небайдужість і дає змогу збирати кошти, які перетворюються у тепловізори, засоби захисту та навігації, авто-техніку та інші потрібні на передовій речі. Серед простих українців, оцих небайдужих людей, наразі виявляється більше, ніж серед депутатів та міністрів.

Читайте також: Луценко і Матіосу волонтери запропоновували купити тепловізори для військових