Порядок під час візиту Президента Росії в Україну охороняють більше 3,5 тисяч правоохоронців. Вони в столиці на кожному кроці. Скаржитися на те, що міліцейські кордони завадили мені сьогодні по прямій пройти зранку до офісу я не буду. Ну обійшла парк по колу – бог із ним. Мабуть, російського гаранта намагаються захистити від недоброзичливців, яких, видається, накопичилося чимало, причому не лише на Північному Кавказі, але й далеко за його межами.

Тут згадується історія, яка трапилася ще за часів перебування Медведєва на посаді першого віце-прем»єра Уряду РФ, і, за великим рахунком, не мала жодного стосунку до справжнього замаху. Та все ж таки згадаю.

Одного морозного лютневого дня поїхав Дмитро Анатолійович ще в якості кандидата в президенти Росії до Барнаулу – крайової столиці Алтаю. Трохи раніше 19-ти річний студент-політолог надіслав електронкою листа одній з інформагенцій. В ньому розповів, що Медведєва нібито мають підірвати «Воїни священного Джихаду Північної Азії» в одній з будівель, де мав побувати тодішній кандидат. Вибухівку, за словами псевдо терориста, нібито заклали в будівлі ще під час реконструкції. У разі невдачі, обіцяв дописувач, 2 травня, у день президентських виборів, в повітря могли вилетіти виборчі дільниці міста. Спецслужби відреагували миттєво. Вилучили системники з інтернет-кафе, звідки горе-студент відправив листа і виявили самого «терориста», який у всьому зізнався і зауважив, що пожартував, назвавши те, що відбулося, конфузом. Потримали студента в слідчому ізоляторі і засудили до року й чотирьох місяців умовно за хибне повідомлення про теракт.

Чергове повідомлення про нібито підготовку замаху не Дмитра Анатолійовича з»явилося вчора. Турецька газета Bugun оприлюднила сенсаційну новину, стверджуючи, що на російського президента готували замах під час його візиту в Туреччину. Мовляв, з такою метою до країни спеціально прибули чеченські терористи. За даними SalamNews, турецьки спецслужби розшукують їх і досі.