Та в той же самий час волонтерська допомога беззахисній беззубій офіційній державі захищати саму себе – це дуже добре.

Читайте також: Порошенко прокоментував блокування телеканалу NewsOne

Вчергове засуджуючи усім так званим прогресивним і цивілізованим вітчизняним середовищем якісь радикальні акції прямої дії, слід нарешті зрозуміти, що акції прямої дії застосовуються ніяк не від хорошого життя.

Акції прямої дії, що завжди дрейфують на лезі меж легальним і кримінальним полем, громадською активністю і зухвалим порушенням законом, є слідством імпотенції і все більшого відмирання нормальних державних механізмів, що мали б адекватно реагувати на певні загрозі й виклики, повноцінно забезпечувати національну безпеку, забезпечувати своє ж власне самозбереження.

Будь-яким чином перешкоджати діяльності засобів масової інформації, мабуть, дуже погано для цивілізованої демократичної країни. Але цивілізована демократична країна зі свого боку ніколи б не допустила трансляцію ворожих інформаційних посилів і меседжів з ефірів своїх же внутрішніх засобів масової інформації. Ніколи б не дозволила засобам масової інформації того, що запросто дозволяється їм у нас.

Швидко і справедливо агресивно захищала б саму себе від будь-якого деструктивного зовнішнього впливу. Наша ж країна наразі просто поки що не може сама себе захистити. Інформаційні посили та "опозиційна" думка, котра один в один співпадає з усіма актуальними канонами та положеннями ворожої російської пропаганди просто не є українською опозиційною позицією. І не є навіть загалом якоюсь внутрішньою політичною позицією.

Вона є звичайної інформаційною ворожою диверсією. Вагомою складовою частиною сучасної гібридної війни. Усі російські посили, спрямовані на руйнуванню нашої інформаційної безпеки, мають остаточно і назавжди зникнути з наших телевізорів, з нашого сегменту інтернету, з усіх наших радарів. Їх проникнення у наш вразливий інформаційний простір має бути жорстко і припинене за рахунок будь-яких заборон, будь-якої цензури, будь-якого тиску і будь-яких дій. Чим скоріше, тим краще.

Читайте також: Геращенко попросить Нацраду перевірити NewsOne