Тотальна недостача коштів відчувається в окупованому Перевальську Луганської області, де бойовики у відкриту торгують гранатами, пістолетами та автоматами. Розпродають навіть ту зброю, яка була вилучена днями на складах заводу шарикопідшипників в населеному пункті Бугаївка Перевальского району.

Нагадаю, там було знайдено 5 автоматів, 4 протитанкові і три протипіхотні міни, більш 46 тисяч набоїв різного калібру, 6 пострілів до підствольного гранатомету, 42 постріли до РПГ-7, 144 постріли до станкових гранатометів, 166 ручних гранат, 7 реактивних гранат і димові шашки. Стартова ціна зброї наступна – від 200 грн за РГД, до 1450 – за ПМ. За оптову партію "коробейники" видають бонус набоями. На місцевих блокпостах пропускають людей за 2-3 пляшки горілки або за продукти харчування. Судячи з усього, криза у "захисників Новоросії" настає "весомо, грубо, зримо".

"Внутрішні резерви" поповнення обігових коштів бойовиків у вигляді "віджима" майна практично вичерпані. Фінансування з Росії суттєво скорочено. Сукупність цих факторів змушує бойовиків шукати "альтернативні" джерела надходження грошей у вигляді продажу вилученої у населення і конкурентів зброї.

Читайте також: Представники ОБСЄ приїжджають до окупованого Луганська по модні прикиди