5-ти денний марафон таланту, з’язків, яскравих декорацій, музики, «вирубленої» фанєри, приємних миттєвостей та молодих талантів – закінчився. У Ялті відбувся перший міжнародний музичний фестиваль Crimea Music Fest.

Чилійські співи

Серед 19-ти конкурсантів з 5 континентів - Гран-прі отримала співачка з Чилі. Кароліна Сото дійсно сильним вокалом підкорила публіку та членів журі (відео її виступів - у попередніх блогах). Окрім овацій залу, співачка отримала ще й 100 тисяч у.о. Раптом Кароліна не знатиме, як витратити їх, у нас є Алан Бадоєв, він одразу знайде, куди їх подіти;) Цікаво, а скільки коштує зняти кліп у Чилі?

Злата Огневич

Перше місце посіла наша українська артистка Злата Огневич. Пам’ятаю, як після нацвідбору «Євробачення 2011», вона категорично заявила, що це буде останній конкурс в її житті. Але після запрошенню Пугачової на CMF погодилась – і як бачте, не прогадала:) Головне, щоб зараз команда співачки й далі розвивала артистку, а не поставила на конвеєр заробляння грошей.

Хто ще не співав на CMF?

Одразу по закінченю фесту усі запитують про мінуси. Запитують – кажу. Не хочу повторюватись, але один з головних недоліків – суцільний «зірковий» вінегрет. Звісно, поєднувати стару гвардію із молодим поколінням на одній сцені – завжди було важко, а тут ще й кілька невідомих облич. Раділа, коли співали «наживо», при чому живе виконання вилітало з вуст артистів, від яких дійсно не очікувала, і це стало приємним сюрпризом.

Фестивальні «па»

Окрема подяка – балетам. Саме вони відпрацювали повноцінно, без «фонограми», зі зміною костюмів, образів та настроїв на сцені.

Максимальний Галкін

Цікаво, а Максиму Галкіну доплачували за синхронний переклад зі сцени? Він і концерти вів, і намагався імпровізувати, і перекладати іноземних гостей. Комік виявився досить позитивним та простим у спілкуванні. Звісно, вихований у російському шоу-бізнесі, під час інтерв’ю на деякі пікантні питання відповідав не в тему, але й не різко. Спочатку неохоче, а потім із гумором поділився останніми новинами щодо свого великого замку.

Паті на морі

Звісно, як і на кожному фестивалі, окрема тема - за вечірками. Кожна поважаюча себе зірка має прийти на паті, аби завтра засвітитись на шпальтах видань. Кілька вечірок через погодні умови довелось переносити до чотирьох стін найближчого розважального комплексу, але це на атмосферу не вплинуло.

Відкриття музичне

Особисто для себе, завдяки CMF відкрила новий проект «Gravitonas». Його музичний батьком є Олександр Бард, шведський музикант (засновник Army of Lovers, Vacuum, BWO), який на фесті потрапив до складу журі. І нехай до тв-версії не потрапила спільна пісня з російським співаком Ромою Кенгом, пропоную подивитись кліп.

Також вони презентували у Ялті нову пісню «Lucky star», яку лише у другій половині вересня презентують для усієї Європи.

Для Ялти та Криму подібна подія є досить хорошим способом заявити про себе. І кожного року ще на тиждень продовжувати «оксамитовий» сезон на Чорному морі.

Фото:

http://crimeafest.com

http://www.jetsetter.ua