Я підтримую Міністра Ніщука, а в порівнянні із різного роду кулиняками що були при Януковичи, то взагалі вважаю ідеальним міністром, але не варто гратися в регіоналівську політику імітації роботи.

Я от, наприклад, сам був із тих, хто два роки тому кричав щоб знести вертольотний майданчик януковича. Але після того, коли він став частиною міста, коли на даху проходять пікніки, концерти та винні дегустації то моя думка кардинально змінилась.

Така ж ситуація була і у Варшаві, коли Польща позбулася ярма соцтабору, хотіли у Варшаві знести "Сталінку", подаровану дружнім радянським народом. Але там не було радників руйнаторів, а були люди які вболівали за місто та країну. Тому було вирішено, що в районі дозволять висотну забудову, через що сталінка втратила свою зверхність, яку вона мала в порівнянні із низькими будівлями в кварталі. Наразі вона виглядає жалюгідною, адже її обросли сучасні хмарочоси, скляні готелі та офісні центри.

Я, правда, не думаю що Арка дружби народів аж настільки погана, чи радянська. А смисл, закладений у об'єднання України та Росії, потрібно просто розширити, і перейменувати у арку дружби й інших народів, в тому числі і тих, які сьогодні нам допомагають боротися із "дружньою" Росією, або тих представників народів, які загинули на Майдані грузини, вірмени, поляки, білоруси. Ось це б була Арка ДРУЖБИ НАРОДІВ, коли ми в старий радянський символ вдихнули нове життя, і не просто на папері.

Бо якщо знесемо, то ми нічим не будемо відрізнятись від росіян, які там намагаються закривати наші бібліотеки та культурні центри... Навіть навпаки, створимо ще одну невдалу інформаційну хвилю. А обігравши, ми переможемо!

І звертаюсь до всіх міністрів та власть імущіх: почніть будувати, а не знищувати та красти!

Читайте також: Нищук назвав, у скільки обійдеться проведення Євробачення-2017