Багатьох з кадрових російських військових справді більше немає. У розслідуванні InformNapalm на 24 каналі читайте про неспростовні факти знищення колони та військовослужбовця 15-ї окремої мотострілецької бригади ЗС РФ на Донбасі.

К теме Перевтілення в бойовиків: докази "ростовського-українського" відрядження російських військових

23 серпня 2014 року військовослужбовці 19-го полку Національної гвардії України в районі селища Лисиче Донецької області знищили 2 колони російських окупаційних військ.

На основі аналізу відкритих джерел волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm встановили маршрути руху колон, типи автомобільного транспорту, характер вантажу, який перевозився.

А також ідентифікували знищеного кадрового російського військовослужбовця, який супроводжував колону.

2 колони російських окупаційних військ на Донбасі

Перша колона рухалася з Донецька в напрямку прикордонного пункту КПП "Успенка", і була знищена в точці А – біля села Лисиче.

У складі колони були:

  • легкові автомобілі;
  • вантажний автомобіль ГАЗель;
  • командно-штабна машина на базі КамАЗу.

А також військова двохосьова вантажівка КамАЗ-4350, яка стоїть на озброєнні РФ і в Україну не постачалася. Вона перевозила контейнери із зенітними ракетами для ЗРК "Стріла-10".

війна на донбасі україна-росія
Вантажівка КамАЗ-4350, яка перебуває на озброєнні в Росії / Фото InformNapalm

Друга колона йшла через селище Калинове, і була знищена перед залізничним переїздом у точці В. У складі колони ідентифіковано:

  • легковий автомобіль;
  • тентовану ГАЗель;
  • заправник на базі Зіл-131;
  • армійські вантажівки на базі КамАЗ.

А також – російські військові вантажівки Урал-4320 з дизельним двигуном, видовженим моторним відсіком і повітряним фільтром на правому крилі автомобіля. Ця модифікація також стоїть на озброєнні РФ і в Україну не постачалася.

Волонтери ідентифікували знищеного російського військового

Також на відео ідентифікований знищений контрактник 15-ї ОМСБр Збройних сил РФ – сержант Максим Медведь. Його вдалося встановити за характерними татуюваннями.

Читайте также Вторгнення російських автоколон на Донбас: волонтери виявили унікальні фото з безпілотника

Російські пропагандисти телеканалу МО РФ "Звезда" назвали його "ополченцем з Самари" з позивним "Фізрук" і обов'язковою вказівкою – "відслужив у армії та відправився на Донбас". Щоправда, незабаром новину про його загибель спішно видалили зі свого сайту.

росія війна на донбасі
З сайту російського телеканалу прибрали новину про смерть Медведя / Скриншот з відео

Останні фотографії за життя свідчать про те, що він був військовослужбовцем контрактної служби 15-ї ОМСБр Миротворчих сил РФ. Зверніть увагу на шеврон та стару військову форму на знімку, завантаженому 23 березня 2014 року.

У травні 2014 року військовослужбовцям видали форму нового зразка, у якій Максим сфотографувався 12 червня на день Росії. Також на знімку фігурує медаль "За повернення Криму".

Розірвав контракт, кинув молоду дружину і поїхав на Донбас в "ополчення"? Така собі легенда.

росія війна на донбасі
Військовослужбовець Миротворчих сил Росії / Фото InformNapalm

Слід зазначити, що міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm не раз представляла переконливі докази участі самарських "миротворців" 15 ОМСБр у війні на Донбасі.

Лишаються 2 відкриті питання: навіщо окупанти вивозили назад на територію РФ зенітні ракети і хто допоміг вивести 2 колони окупантів на позиції НГУ для знищення?