Думав розпочати «дебют» обливанням брудом Хея, протистоянням братів Кличків або збірною Голландії і думками про Моурінью, але ну не міг про це («це» - те, що буде внизу) не написати, точніше показати…) До того ж розпочинати краще як із дитячої книжки – з картинок – і не навантажувати усіх своїми некваліфікованими аналізами, роздумами і ще всяким «брєдом». Як новий серіал показувати – перша серія якась ненормальною має бути, аби зацікавити – надіюсь.

Ну от, кожного дня переглядаю в неті фото, не обов’язково спортивні. І як завжди заголовки типу: «Celebrities At The…» - а далі як коли, то на баскетбол прийшли подивитись, то на тенісистів топових, то бокс…

А це було «Celebrities At The Lakers Game» – спочатку зменшені фото, аби бачити усю картину, а коли вже цікаво - клікнути і отримуєш велике фото. Дивлюсь, Бехкем п’є пиво на баскетболі і наступна картинка – Додік вже без шапки і щось занадто блондинистий… Ага... на тобі – то Шерліз Терон. То ж треба було на одну гру прийти в схожих сорочках, схожих штанах і подивився на взуття «свого ідеалу краси» (то я про Шерліз, хоча був би дівчиною – від Бекса не відмовився – ніде гріха таїти) – якби Девід одягнув і на другу ногу фіксатор для його «ахілла» - чим не "босоніжки".

Ну як метросексуал, Девід не виглядав на грі «Лейкерс», але "ситуація із Шерліз" наштовхнула на думку: чому б не показати футболістів, які не менше за собою слідкують, ніж їхні дружини, жінки і те все, що з ними поруч ходить по вечірках.

Все.. Бекхема вже не рухаємо і так про нього багато написали – Кріштіану Роналду – «селюк» із острова Мадейра (в школі знущались над його провінйнційним акцентом) – завжди носить коротші шорти ніж усі, а на тренуваннях довгі підкочує. От минулого літа заліковував травми і засмаг…це так пом’якшено сказано – до аксесуарів у вухах та кілограму гелю на голові усі вже звикли (до речі, автор теж таким грішив – тому ніякої упередженості).

Френк Лемперд. Природа не дала йому «зовнішність» стати ідолом реклами, але, чесно, більшого метросексуала у футболі треба ще пошукати – тональний крем і рожеві майки…


Жібріль Сіссе. 28 років, а зачіски змінював француз частіше ніж голів забив за кар’єру. Перебільшення, але по його голові протягом усіх років можна в "фотошопі" окрему палітру кольорів створити.Пітер Крауч. Пам’ятаєте рекламу «дядя Стьопа»? От двометрові «дяді стьопи» теж бувають метросексуалами. На це, напевно, і повелась моделька Еббі Кленсі. Щоправда, майже одружився і призупинив свій метросекс.

Олівер Кан. Хто б міг подумати? Уособлення справжнього дисциплінованого беземоційного німця - виявляється лише в рамці воріт.


Італійці. Сандро Неста та Массімо Оддо. Зализались і на «баби»… Сюди ж Тотті і півзбірної Італії. Тотті – першість.


Аарон Леннон. Пробрита брова (тут окуляри закрили) і далі по ситуації...

Фредді Юнберг. Колись весь Лондон був обклеєний оголеним шведом у трусах Calvin Klein. У повсякденному житті, як правило, більше на себе одягає речей…


І українці:


Євген Селезньов. «Шахтьорская» фурашка… український стиляга


Артем Мілевський. Напис на футболці «D.G.» - нова абрівіатура «Динамо Гієв» - іноземець напевно футболку робив, або «Динамо Газзаєв»

Всіх не перерахувати і не перепоказати. Знайду щось цікаве…тоді й будемо вважати, що це «Футболісти-метросексуали. Частина 1»