Зірки відпочивають, «працюють» молоді.

Таланти-початківці нового міжнародного музичного фесту витискають із себе максимум. Адже більшість з учасників представляють не лише свою країну, але й весь континент. Звісно, цікаво подивитись, чим живе світ. Наприклад, що нині популярно у Африці або чим цікавляться на Шрі-Ланці.

Додавали сміливості конкурсантам – ведучі Алла Борисівна і Галкін. Були моменти, коли Максим не міг розібратись у сценарії. Він не посоромився, і дав прочухана прямо на сцені, звісно телекамери у цей моменти знімали виступаючих на сцені. Аби вибачитись перед глядачами у залі, які все ж таки це бачили – викрутився жартами, йому і пробачили:)

19 країн-учасників у другий конкурсний день співали світові хіти. Стомлена кількаденною навалою супер-старів публіка підтримала учасників не гірше за їхніх зіркових колег.

З огляду на оплески та підтримку у залі, можна назвати кілька фаворитів, які можливо і стануть одними з переможців. Відвертим, емоційним та справжнім виступом запам’яталась учасниця Чилі – Кароліна Сото.

На друге місце я б поставила українку Злату Огневич. Її «Adagio» подіяло на голову журі Софію Ротару, вона ледь стримала сльози під час виступу Злати. Технічно виконана пісня, рідня земля, душевність примусила зал плескати стоячки.

Улюбленцем публіки став й іспанський співак. Можливо, на тлі голосистих та потужних вокалістів Хесус де Мануель виглядає дещо сірим, але він вже обрав свій стиль, відповідно своїй харизмі, та завойовує серця слухачів і в Україні.

Можу назвати ще кілька яскравих учасників - Австралія, Грузія та Уганда. Одні брали оригінальністю тембру, інші голосовою силою, а дехто просто енергетикою виконання та повноцінною свободою на сцені.

Під час вдалих виступів молодих конкурсантів хотілось б у той момент побачити обличчя деяких вітчизняних зірок, адже такі оплески дійсно треба заслужити справжнім талантом.

Звісно, після таких виступів, ці артисти, кожні у своїй країні, мають стати повноцінними зірками. А ті хто все ж таки переможе та оримає призи (1 місце – 100 тис. доларів), це їм лише додасть сміливості, принаймні у зйомці нового кліпу та запису ще однієї пісні. Чекаємо на результати.

Фото:

http://crimeafest.com/