31 августа в Окружном суде Гааги состоялось очередное судебное заседание по делу катастрофы самолета "Малайзийских авиалиний" рейса МН17 в небе над Донбассом. В настоящее время процесс еще находится на предварительной стадии. К этому резонансному делу приковано особое внимание общественности. Далее – читайте материал на языке оригинала.
Состояние балконов в большинстве жилых домов страны мог бы быть значительно лучшим. Такие сооружения представляют опасность не только для самих жителей квартир, но и для их соседей, пешеходов и автомобилей. Далее – оригинал украинском.
Створення в Україні Вищого антикорупційного суду – важлива і необхідна умова для подолання корупції серед чиновників. Саме цей суд має стати показником та мірою справедливості і законності у нашій державі.
Жителі багатоквартирних будинків у різних містах України щодня опиняються перед такою проблемою, як недостатньо якісні комунальні послуги чи повною їх відсутністю.
17 жовтня Верховна Рада України в цілому ухвалила Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо викривачів корупції". Ним у вітчизняному законодавстві визначається правовий статус, гарантії, механізм захисту викривачів.
Держава є найбільшим власником активів в Україні. За інформацією Фонду державного майна України (ФДМУ), на сьогодні зареєстровано 3643 об'єкта державної власності різної організаційно-правової форми, 35 % з яких за попередніми розрахунками – підприємства-банкроти.
Вже минуло півтора місяці з моменту призначення Руслана Рябошапки на посаду генерального прокурора України. Здається, що вже повинні були початися рішучі, радикальні реформи в діяльності прокуратури. Що відбувається, зокрема, з кадровими змінами серед керівників обласних та місцевих прокуратур?
Державна корупція еволюціонувала синхронно зі зміною президентів та владної команди. Кожен президент запроваджував свої власні традиції корупційної системи.
З чинних трьох гілок влади, не можна визначити яка з них найважливіша. При неефективній роботі однієї, інші відчуватимуть цей негатив. Судова гілка влади є арбітром суспільного життя усього соціуму. Без неї втрачається логіка подальших процесів державотворення та уся природа права.
Іноземні інвестори чекають рішучих кроків від нового уряду. Позитивна тенденція вже помітна, але досі залишається невідповідність між задекларованим та реальністю.