Хто не завітав? А приїхали майже всі. Кожного дня до Канн з’їджаються зірки першої ліги. Джерард Батлер, Ален Делон, Ашварія Рай, Мег Райан, Орнела Мутті вважають за потрібне засвітитись на одній з подій у Каннах.


Я вже мовчу про тусовщиць Ліндсі Лохан, Єву Лонгорію, Мішу Бартон та Періс Хілтон. Ці бувають скрізь, і як вони встигають? А як же кіно? Напевно, це питання риторичне.


Приїхала! Щойно папараці зафіксували приліт до Франції Ліндсі Лохан, випускові редактори усіх таблоїдів зітхнули з полегшенням – буде про що писати. Так воно і сталось, здається Ліндсі ходяче нещастя.

То дівчинка хильне зайвого, то у неї вкрадуть паспорт. А тут ще земляки згадали: поліція США терміново вимагає повернення у Лос-Анджелес до моменту судового слухання. Та здається Лохан і не збирається у найближчі 2 дні повертатись до Каліфорнії, тому й внесла заставу у розмірі 100 тисяч американських доларів.

День народження – сумне свято? Не думаю, якщо святкувати його на Лазурному побережжі. Наомі Кемпбел взяла за моду святкувати свої річниці у Каннах. Сьогодні чорношкірій супер-моделі 40. Планується, що на святкування ювілею буде витрачено мінімум 2,5 мільйони доларів.
До речі, Наомі одна з тих зірок, що залишається гуляти набережною Круазет ще з відкриття кінофестивалю (з 12 травня).

Взяла з неї приклад й українська співачка та актриса Камалія. 18 травня іменинниця запросила найближчих людей на одну з яхт.

Червоні вітрила. Ввечері червона доріжка, а вдень - вітрила. Майже кожна зірка вважає за обов’язок прогулятись на яхті. Там і фотографії для перших сторінок виглядатимуть краще:)

Нова пара? Хороша погода, приємна атмосфера, Канни, скупчення зірок, чим не привід зав’язати нові стосунки. В одному з клубів була помічена Періс Хілтон з актором Едріаном Броуді. Звичайно преса вже приписала молодим людям роман, хоча хто знає?

На всяк випадок. На червону доріжку прийнято приходити у вечірньому вбранні. А куди ж дівати інші гарні сукні, які прихопила з собою жіноча частина світової кіноімперії? Тому на будь-яку вечірку, прийом, навіть прогулянку – акторки демонструются гарний гардероб підібраний спеціально для Канн.

Гулянки до ранку. Вечірки тут відбуваються щоночі та по кілька дійств одразу. Витрати на такі паті від сотні тисяч до мільйонів євро. Якщо селебретіс і не мають цього року жодного відношення до основного конкурсу 63-ого Каннського кінофестивалю, то чому б не потусити на одній з таких вечірок. І на людей подивитись, і себе показати.Фото: автора,
www.zimbio.com
http://www.spletnik.ru


Далі буде.