Поцікавитись примхами наших зірок мене наштовхнув Sting, який 7 липня виступає в Україні. Мене вразив райдер британського рок-музиканта. Він погодився приїхати до нас за кількох умов. Sting вимагає від організаторів, щоб йому постійно світило зелене світло на дорозі, оскільки не хоче стояти у корках на київських дорогах. Безперечно він їздитиме нашою столицею тільки у авто представницького класу і у супроводі міліції. Але, мабуть, найбільше мене здивувало бажання музиканта бачити у своїй роздягальні дерево у горщику. Має свої вимоги Sting і до охорони у залі – усі вони мають бути одягнені у однакову форму і не мати при собі наручників, шпильок чи зброї. З таких більш приземлених побажань – лікар у залі, кисневий балон і вісім уколів вітаміну В12.

Мають чимало дивакуватих побажань у своїх райдерах і інші знаменитості. Щоправда, часами деякі пункти шокують, і не тому, що їх майже нереально виконати, а просто тому, що вони дивакуваті.

Психологічні захцянки

Дженніфер Лопес любить, щоб на гастролях навколо неї був тільки білий колір. Це стосується навіть свічок.

У королівських апартаментах Крістіни Агілери повинні бути кілька сотень рожево-кремових троянд, які обов’язково мають стояти в шести рожевих та шести білих вазах.

Бейонсі, коли виступала на стадіоні «Донбас-Арена», зажадала, щоб закрили усі фаст-фуди на стадіоні, а у фан-зоні мали танцювати її шанувальники

Зіркові трапези

У гримерці Мадонни завжди має бути 25 пляшок спеціальної води Kaballah («кабалістична вода» - втілює «мудрість» древнього містичного вчення про Всесвіт), три упаковки ліків від кашлю та одна велика чашка спеціального чаю з медом та лимоном.

Мерилін Менсон відмовляється виступати, якщо у нього не буде жувальних ведмедиків Haribo, попкорну і чіпсів.

Філіп Кіркоров возить із собою особистого кухаря. Організатори тільки надають необхідні продукти – французькі сири твердих сортів, куряче філе, морепродукти, м’ясне асорті та інше.

Група Van Halen у своєму райдері вказує, щоб на столі були цукерки M & Ms. Але тільки не коричневого кольору (не люблять, мабуть, какао).

Побут знаменитостей

Поп-діва Мадонна під час турне, окрім дитячої кімнати, вимагає спеціальні апартаменти за кулісами для медитації. Охороняють співачку виключно жінки, поп-діва переконана, що у чоловіків не надто розвинена інтуїція, тому вони не здатні швидко приймати рішення.

Скандальний Філіп Кіркоров їздить тільки у лімузині, а супроводжують його дві машини особистої охорони. Оселяється Філіп лише в президентському номері.

Співачка Селін Діон вимагає, щоб температура повітря у її гримерці була рівно 23 градуси, інакше артистка відмовляється виступати.

Брітні Спірс якось захотіла, щоб у її гримерці була окрема телефонна лінія, але тільки для вихідних дзвінків. За кожен раз, коли телефон задзвенів, на організаторів чекав штраф у 3 тисячі доларів.

На концерті Мерайї Кері повинні бути пухнасті м’які іграшки.

Пол МакКарті не любить усе, що пов’язано з тваринами. Тому у його апартаментах не повинно бути жодних шкур, приміром, ведмедя чи чогось м’ясного у холодильнику.

Девід Хассельхофф замовляє собі у гримерку свого картонного двійника у повний зріст.

Барбра Стрейзанд любить, коли її туалет обсипаний пелюстками троянд.

Андрій Губін у своєму райдері завжди прописує висоту сцени. Музикант комплексує через свій невисокий зріст, тому, якщо виступає у нічному клубі, то просить подіум.

Земфіра вимагає у номері подушку з пір’я.

Якщо організатори концерту не виконають бодай якусь вимогу зіркового виконавця, він має повне право не виступати. Тому й доводиться виконувати примхи знаменитостей.