Майже 8-метрова скульптура зображує знаменитий кадр з фільму «Сім років бажання» (1955р), в якому голлівудська красуня стоїть у білій сукні на решітці вентиляційної системи нью-йоркського метро. До речі, над цією скульптурою добряче попрацювали, адже спробували відтворити не тільки плаття Монро, але й її засмагу і навіть педикюр. Щоправда, деякі прихильники Мерилін вже встигли засудити монумент і назвати його «вульгарщиною», оскільки вважають неприпустимим те, що тепер кожен може залізти під спідницю голлівудському секс-символу і роздивитись її білизну…

Автором статуї є американський художник Сьюард Джонсон. Він вже не вперше створює такі скульптури. Митець відтворив у семиметровій скульптурі знамениту фотографію Альфреда Ейзенштедта «Поцілунок» 1945 року.

Голлівудська діва простоїть біля будівлі чиказького суду до весни 2012 року. Отож, ще маєте час, щоб зазирнути під сукню секс-символа десятиліть.

Мерилін Монро стала еталоном жіночої краси, вже понад півстоліття жінки різних країн світу мріють бути схожими на неї. Щоправда, мені досі залишається загадкою, чому не втрачається актуальність «мерилінської» краси, чому вона, як хороші парфуми, залишається вічною? Якщо вже говорити про наслідування Монро (не буду розповідати про усіх тих трансвеститів, які переодягаються у знамениту красуню чи дешевих клоунів), а згадаю хіба дівчинку, яка дуже нагадує мені голлівудську діву. Шестирічна американка Іден Вуд у свій доволі юний вік за популярністю могла б позмагатися з Монро, оскільки у свої шість років дівчинка перемагала у понад 300 конкурсах краси.

От тільки не знаю, чи вартує заради такої слави жертвувати своїм дитинством. Мати дівчинки сподівається заснувати міні-імперію імені своєї дочки – до випуску підготовлені дебютний музичний альбом маленької королеви краси, її лялькова копія і навіть біографія. На питання про те, ким вона хоче стати, коли виросте, дівчинка відповідає – суперзіркою. У свої шість років Іден є постійною відвідувачкою салонів краси.

Не знаю, чому мені спала на думку ця дівчинка…можливо, тому що ми часто пробуємо бути схожими на когось, копіюємо чиїсь повадки, намагаємось рівнятись на когось, забуваючи, а якими ми є справжніми…

Фото:
trojka.rs
buro247.ru