Вперше слово «папараці» з’явилось у фільмі Федеріко Фелліні La Dolce Vita. Папараццо – так звали одного з героїв стрічки. З часом так почали називати настирливих фотографів, які постійно женуться за сенсацією.

Їх б’ють, ображають словами та жестами, виливають на їхню апаратуру напої, а вони продовжують і далі виконувати свою роботу. І все заради адреналіну та хорошого заробітку. Один вдалий знімок і автор зіркової сенсації може півжиття нічого не робити.

Хоча до того омріяного ексклюзивного кадру треба попотіти та побігати, а деколи й отримати на горіхи. Адже зірки готові відстоювати своє право на приватність.

Ось кілька прикладів. Якось дуже миролюбному актору Джерарду Батлеру не сподобався набридливий фотограф, і він його просто побив. Боксер Майк Тайсон вирішив відпрацювати свої фірмові прийоми на настирливому папа раці. Добре, що вухо залишив. Ліндсі Лохан просто облила об’єктиви фотокамер своїм напоєм,

а Джуд Лоу - стукнув по голові жінку-фотографа. Найцікавіше, що знайшлись ті, які сфотографували ці моменти. Оце я розумію, опинитись у потрібному місці і в потрібний час!

В Україні так званих папараці – майже немає. Повернення на Батьківщину футболіста Андрія Шевченка та тимчасова українська прописка актора Жан Клода Ван Дамма – розворушили українських фотографів.

Хоча й далі все частіше в пресі з’являються кадри, які просто кричать «Люди, це підстава». На кшталт «Вона була вчора з Ним, а Він позавчора з іншою». І от збираються ці троє ввечері на кухні, переглядають фото і тихенько радіють, що вони «відомі» та «популярні».

Якось моя колега сказала: «А кого нам знімати? В нас і зірок немає…». В чомусь вона права, але з появою справжніх папараці в Україні з’являться зірки, ну і навпаки, адже один одного «годують».

Так, папараці лізуть у приватне життя, однак погодьтеся, «зіркам» це лише на руку. Популярними стають не лише завдяки гарним фільмам чи кліпам. Трохи оголеного тіла, кілька фото без макіяжу, ще два-три кадри під ручку з незнайомцем – «зірки» самі зацікавлені, щоб такі фото були у таблоїдах.

Тож чому на папараці нарікають? Адже їхня праця настільки затребувана. І таблоїдами, і самими «зірками», ну і усіма нами. Навіть, якщо ви зараз це читаєте, ви також допомагаєте популяризувати папараці:)

Фото: http://www.celebrity-gossip.net
http://www.blik.ua
http://www.Zimbio.com
www.splashnews.com