Краса буває різна – чорна, біла, зла, ангельська, «зараз би за….див» та інша. Якщо говорити про смак – то «смаку» як такого насправді немає. Є уподобання і рівень (суб’єктивно). Комусь подобаються розкосі очі, комусь чорне волосся, комусь великі сідниці. Але коли дійсно «вона» красива, то питання смаку відпадає. Є просто КРАСИВІ і з цим не посперечаєшся.

Коли сперечаються і кажуть про «красиве»: «мене щось відштовхує», «чогось не вистачає» – це вже не зовнішні дані говорять – а підсвідомість. Ну от наприклад як в мене із Меган Фокс (голосно звучить «в мене та Меган» - ніби вчора на пиві сиділи)), є теж таке. Вона красива – тут навіть в мене жодних сумнівів не викликає, але тупувата якась і все. Наївно виглядає, не знаю пояснити важко – тому до мого рейтингу не потрапила.

Premiere of 'Machete' in Venice

5. Джессіка Альба
Із кожним моїм днем народження Джессіка Альба все менше мені подобається. Чим це пояснити? – напевно дитяче обличчя і «скучність» її образу. Красиве тіло, миле лице змішані мексиканська та скандинавська кров. Обличчя «ангелочка» і тіло справжньої жінки – один із улюблених та найбільш успішних прикладів моделей для рекламного світу. Можливо зараз хочеться більше вульгарності… мені… та й відштовхує її простота, стандартна гра. Їй більше личать джинси і футболка, як на мене, ніж вечірнє плаття. Юнацьке захоплення.

http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Angelina+Jolie+Salt+Japan+Premiere+7SxG2nPOmBbl.jpg

4. Анджеліна Джолі
Їй - 35, а думаю завжди що вже за сорок. Подивився я кусками «Солт» і зрозумів,що світ врятую будь-що, але не краса. Про таких деколи говорять: нехай переспить із половиною світу, але я б не проти побути із нею поруч. Деяка непропорційність тіла (довжелезна стопа та інші причандалі) навіть притягують. Притягує і виснажене обличчя, викликає близькість і захоплення: «не лише думає про свою зовнішність, а пахає» - синяки під очима (у випадку Джолі), можливо, саме ознака трудоголізму та справжнього материнства. Сусідка.

FILE PICTURE Celebrities Wearing Alexander McQueen

3. Тенді Ньютон
Відтоді як побачив її у фільмі «Мішн Імпосбл 2», завжди асоціюється в мене із чорним платтям і дівчиною, яка лежить у ванні із Томом Крусом. Ніби не неймовірно красива, але дуже оригінальна британка за паспортом. Навіть не думав, що зімбабвійська кров має стільки жіночності, елегантності рухів, і манірності, яка в Тенді знаходиться на «золотій середині». Сумніваюсь, що такі риси справжньої жінки у неї від англійського тата. Дружина.

2. Наталі Портман
Від ізраїльтянки стільки різних вражень, що пояснити із однієї сторони чому вона така красива для мене складно. Але є одна аксіома (моя суб’єктивна) – щоб дізнатись, чи дівчина справді красива її потрібно постригти «налисо». Побачив і не забув.

CBS Summer Press Tour Party


1. АннаЛінн Маккорд
Жодного епізоду із нею в серіалі «Беверлі Хіллз: нове покоління» не бачив, але зараз чомусь саме вона на першій сходинці рейтингу. Можливо, тому, що свіжа для моєї уяви і не встигнула набриднути, а ось коли «об’їмся», тоді її краса пропаде, поживу-побачу. Коханка.

Шарліз Терон
Поза рейтингом – бо чемпіонка. Ідеальна кандидатка у всі категорії: коханки, сусідки, на яку приємно дивитись, дружини, ту яку побачив і не можеш забути ще кілька днів. Після фільм «Монстр» (роль «лесбіянки-мужика») зрозумів, що в неї є багато чого «чоловічого» – точніше розуміння «чоловічого». У ПАР, попри велику кількість діамантів, саме її називають найбільшим Діамантом африканської країни.