Тренди літа 2010 – знову натуральність та яскравість.

Окуляри.
Вони повинні бути, і це зрозуміло. Головне – розмір. Круглі, квадратні, прямокутні. Такий аксесуар підкреслює особливості обличчя та приховує недоліки, запевняють стилісти. Такі собі окуляри у стилі Бріджит Бардо.

Взуття.
Закрите взуття, що дихає. Саме це диктують модні дизайнери. Чобітки, ботильони – обов’язково з легкої тканини, з відкритим носком чи п’яткою. Як на мене, таке взуття візуально видовжує ноги, тому можна обійтись й маленькими підборами.

Сумки.
Головне у сезоні – вона повинна бути у руках, і не важливо яких габаритів. Також не має значення буде це авоська чи клатч, аби було зручно.

Прикраси.
Браслети з дитинства знову у фаворі. І чим крупніші та масивніші, тим краще. Колір не важливий, головне - гармонійне поєднання з усім образом. Яскраві шарфи також можуть стати яскравим доповненням. Звичайно, трохи парко, але ж мода є мода. Тому краще обирати шарфи з легких та натуральних тканин.

Довгі сукні.
Так, вони знову будуть актуальні. І таку сукню можна вдягнути будь-куди. Вдень на пляж, а ввечері, змінивши взуття та аксесуари, - сміливо вирушаємо на вечірку.

Це основні модні тенденції. Та як відомо, голлівудські зірки диктують і своє бачення моди, через тих самих трендерів, які й прогнозують моду для усіх. Трохи заплутано, але факт. Отож, пропоную деякі тенденції від світових селебретіс.
Шорти.
Короткі, маленькі або широкі, бажано з натуральних відтінків. По-перше, так вони виглядають дорожче, по-друге легше комбінувати з іншими речами. Armani, Louis Vuitton пропонують з різноманітними складками, а Chloe з накладним кишенями. Найцікавіше, що такі шорти будуть доречними як на прогулянці, так і в офісі. Знову ж таки все залежатиме від аксесуарів та настрою.
Cпідниці.
Куди ж літо без них. Але цей рік для спідниць проходить під девізом складний крій. Колір – на смак модниці, довжина вище коліна, але бажано, щоб стегна все ж таки були прикриті.

Сукні з квітковим принтом.
Чим далі літо, тим частіше вечірні сукні зірок змінюються квітковими вбраннями. Жінки розквітають на очах.

Та думаю, не слід забувати і про індивідуальність та особливості власної фігури, і типу зовнішності. Чого варті українські чи російські вечірки, навіть непрофесійним оком видно де кітч, а де справжній несмак. Тому слід рівнятись не на обкладинки журналу, а на дзеркало.

Фото: http://www.spletnik.ru
http://www.dress-code.com.ua
http://evogue.ru