Ви думаєте, наша армія у 2014 дуже правильно воювала? Ніхто не лажав, ніхто не відступав, всі все робили чітко, злагоджено, за статутом? Ніхто нічого не пролюбив, не було зрадника, все за задумом командування робилося? Авось і нині там...

Були і помилки, і невдачі, й недостача досвіду. З людьми теж не все було айс, були і зрадники, і ледарі та боягузи. Але ж ми підтримували армію. Бо іншої не було. Бо вона була наша.

Так от, НАБУ робить багато чого, що викликає питання та нерозуміння. Але як більшість не була стратегами в 2014, так вона не є юристами чи детективами в 2017, та не знає всіх обставин справи. А іншого антикорупційного органу в нас немає. І вже не буде, якщо НАБУ не зможе запрацювати.

Тому досить цькувань, яким радіють більше за все корупціонери та крадії. Треба підтримати людей, яким бракує досвіду, які роблять помилки, серед яких є зрадники та заслані козачки. Але які все ж таки довели Насірова до суду! І розкажить мені, який ще орган за 25 років довів до суду голову податкової?!

Сподіваюсь, ніхто не сумнівається, що кожного попередника Насірова треба судити, але в суді зараз він, і це результат НАБУ.

Читайте також: Адвокат розповів, коли Насірову оберуть запобіжний захід