В Юрмалі триває «Нова хвиля 2011». Цього разу учасники співали шлягери своєї країни. Лідер за оцінками першого дня Джейден Фелдер(США) і цього разу сподобався як публіці, так і журі. Натякнувши, що конкуренції немає?! Навіть Сергій Лазарєв, який був співведучим, сказав зі сцени, що американець йому подобається.


В потилицю лідеру дихає хіба що наша Маша Собко, але другий день та виконання пісні «Мамо» міг підірвати усі сподівання. Не її ця пісня, чому наполягли співати саме її, незрозуміло. Але головне, вона зберегла свою особливу манеру співу. В результаті журі поставили 10 та 11. Тримаємо кулаки й далі.


Яскравих конкурсантів цього разу дуже мало.
Юзарі з Білорусі показав досить незвичну інтерпритацію «Лапті» - «Песняров», журі оцінило «десятками». А його колега з Росії Андрій Грізлі позарився на «Полетіли» Кіркорова. В результаті своєрідне виконання сподобалась Філіпу Бедросовичу на 11.

Хороший хлопець з Литви, і сальто на сцені робив, і гарно співав, але от із сценічним костюмом не вгадав. Знову ці червоні штани:) Напевно позичив в когось з хлопців Росії, Білорусі чи Бразилії.

Діалоги ведучих Лери та Лазарєва були дещо банальними.
Лера частенько смикала хлопця, який іноді відходив від сценарію. Та вже у середині концерту Серьожка осмілів та почав… імпровізувати, чим ще більше збивав Леру Кудрявцеву.


Кілька разів Філіп Кіркоров ставив конкурсантам 9, на що зал реагував неоднозначним гулом. Лера підхоплювала і викручувалась, мовляв, ваші думки можуть і не співпадати із думкою журі, тож ви можете лишити свій голос і ваш улюблений виконавець отримає «Приз глядацьких симпатій».

Останнім з конкурсантів виступав українець Коля Серга. «Попитка №5» і зал вибухнув! Хлопець дозволив собі, чи не вперше за усю 10-річну історію, зійти зі сцени до залу, та загравати до журі.

Але найбільше потішили його віршовані рядки у стилі раннього «Ляпіса Трубецького».
«Давайте згадаємо усіх, хто покинув гурт «Віа Гра» та ніколи туди не повернуться. Альона Вінницька, Аня Седакова, Света Лобода, Вера Брежнєва…Валерій Меладзе, я теж вас бачив у кліпі!», - сказав зі сцену учасник, зал відплатив шаленими оплесками.
Такий живий та по-справжньому новий номер Максу Фадєєву так не сподобалось, він оцінив на 8, були і 9, але й були 11.Зроблю невеличку ремарку - єдине не хочеться, аби щороку від України брали колективи які «заведуть», «розсміють», «розвеселять». Вони мають розуміти, що такі артисти, як «Пающие труси» та Коля Серга – стьоб над шоу-бізнесом. Якщо хочуть і вміють над собою посміятись, то це заслуговує на повагу. Але думаю, все ж таки їм не вистачає тих, хто б розбавити усю ту буденність на сцені. Друга сторона медалі, Україна завжди приїжджає із призовими місцями. Вирішили, трохи «урізати» вакантні позиції, мовляв своїх достатньо?

Та як би там не було, минулого року «труси» пішли на російський ринок, і думаю, Коля Серга здобуде більшу аудиторію, а там і замовлення на концерти.

Результати, як і попереднього першого дня ті самі, американець на першому місці, Маша Собко – на другому. 29 липня на березі Балтійського моря відбудеться творчий вечір Олександра Зацепіна, а конкурсанти будуть довчати свої власні пісні, адже третій конкурсний день (30.07) стане вирішальним.

Далі буде.

Фото:
http://foto.delfi.ua/