Через дні трауру в Україні, глядачі не бачили у прямому ефірі успіхів своїх земляків. Кому було цікаво, дивились трансляцію в Інтернеті або на російських каналах.

Отож, українка Маша Собко посіла 2 місце, відставши від американця Джейдена Фелдера на кілька балів. Коля Серга в останній конкурсний день завдяки власній баладі про конкурс вирвався на 10 сходинку. Але все по-порядку.

В останній конкурсний день учасники співали власні пісні. Це ж такий шанс показати себе в усій красі, але дива не сталось. Майже усі лишились на тому ж рівні (не за турнірною таблицею), де й опинились у перший день. Стилісти-візажисти вирішили на третій конкурсний день майже в усіх дівчат підняти волосся, і колір тіней для повік був через одну однаковий. Цікаво, вони керувались модними тенденціями, економією «тех.матеріалу» чи просто фантазія дрімала?

Повертаємося до конкурсу: Маша Собко засвітилась і поза сценою. Вона начебто закрутила роман з одним із учасників «Нової хвилі», а ще здобула титул «Найсексуальніша-2011».

Перед фінальним та вирішальним виходом дівчина трохи захворіла, можливо тому в неї і не вийшло якнайкраще виконати «Я тебя люблю», яку понад рік має у своєму репертуарі. Хоча глядачам сподобалось, журі також, але ось цих 2 балів і не вистачило для перемоги. У Маши Собко гарний тембр, тож її розвиток ще попереду.

Що стосується переможця, то навіщо розпіарили що він приїхав з коханою, якій прямо в Юрмалі й освідчився. Може тому й віддали головний приз 50 тисяч євро, аби було на весільну подорож?

Дівочий гурт «Н.А.О.М.І» з Росії – на 3 сходинці. Як на мене, цікавіше виглядали дівчата-близнючки з Узбекистану. Але обирало професійне журі, тому питання знімається.

Ерік з Арменії, який зовні схожий на нашого Кірила Туриченко, в останній день дуже хотів сподобатись, і усі старання були не марними. Співак отримав «Приз глядацьких симпатій». В котрий раз трохи підкачали та розчарували ведучі. Хоч їх було три пари, але картину це не змінило.

Постійні жарти про діаманти, заможних латвійців, запрошених гостей, Баскова та Кіркорова - набридло! Добре, що цього разу з’явились нові персонажі Енджі та Крісті, що відомі з тв-стемів про жінок олігархів. Одну з героїнь грає Евеліна Бльоданс.

Гітарист The Коля Серга зломав ногу, але на сцену вийшов. Якщо минулого року «Пающім трусАм» замінили назву на «Пающіє трУси», то 2011-й став відкриттям для пісні-балади присвяченою «хвилі». Коментарі зайві, це треба слухати. «Новая волна, Новая волна, вы прошли, и вы прошли, а вы идёт на, на-на…»(с).

Фіни «Flute Of Shame» кайфували на сцені, за що Алла Пугачова їм і віддала свою нагороду. Зізналась, що вони зачепили своєю гармонією, адже мішура та блискіт Примадонні вже набридли. Як ми вас розуміємо, Алло Борисівно.

Зрештою, загальна картина показала, що 2011-ий відзначився слабкими конкурсантами, або ж їх просто сильно «вилизали»? Особисто для себе так і не відкрила нове ім’я, виконавця, якого б я послухала ще, і за розвитком якого мені було б цікаво спостерігати.

Але наші все одно запам’ятались публіці. А це не може не радувати;)

Що подарує 2012-й, побачимо за рік.

Фото:

Spletnik.ru

e-motion.tochka.net