Піар як самоціль. Треба бути справжніми акторами, адже все має бути прораховано до дрібниць. На часі - розкрутити нових артистів чи фільм? Що може бути простіше, ніж створити закохану пару та випустити її в люди. І будуть вони ходити скрізь разом, ховаючись від набридливих папараці :)

Чого варті лише Едвард Паттінсон та Крістен Стюарт.

Хлопець навіть днями будинок купив у Лондоні, у романтичному районі Notting hill. Народять дітей, як Джолі та Пітт – повірю :)

А от Джастін Бібер і тести на батьківство здає, і Сієною ніжиться на пляжі та хоче у свої 15-17 одружитись. Тільки от цікаво кому це вигідно? Дівчатка-фанатки Бібера й так щоразу за крок до серцевого нападу, коли бачать його на відстані 1 км, а тут ще думати, хто в нього дівчина.

Крітіано Роналдо та Ірина Шейк. Гарна пара і хоча футболіст себе і далі вважає красивішим за свою дівчину, хочеться вірити у краще. Спортсмен має дитину чи то від сурогатної матері чи то від коханки, але з Ірою він досить довго разом, а може не піар?:)

А от Ештон Катчер та Демі Мур лише роками могли довести, що одна з найкращих актрис 90-х, дружина самого Брюса Уілліса повелася на маловідомого красеня, актора-початківця Катчера. Нині вони то розлучаються, то ні, чи може і тут піар…підзабули про пару, треба щось зробити?

Росія багата на подібний «піар», хоча вони якимось чином «живуть» разом кілька років. А може дійсно любов чи просто так усім задурили голову, що й самі повірили? Посеред штучних любовних пар важко повірити тим – в кого це по-справжньому. Пугачова та Галкін, Кудрявцева та Лазарєв,

Басков та Федорова.

Хоча, якщо не помиляюсь, в останніх «любов» вже пройшла. Україна також далеко не пішла. Володимир Кличко та усі його дівчата. Найбільшого розголосу отримав роман з актрисою Хайден Панетьєрі. Він навіть її кілька разів привозив в Україну.

Бувають і такі випадки, коли візаві і не здогадуються, що за їхній рахунок здобувають собі популярність.

Навіть випадкові інтрижки зіркових постатей можуть бути одностороннім піаром. Наприклад, поряд зі спортсменом чи співаком з’являється нова дівчина. Через деякий час «любов» проходить, і ця дівчина вже сама співачка-актриса-модель-власниця бутику, і найцікавіше, відоміша за свого колишнього.

Мені завжди було цікаво, як вони про це домовляються? Все на словах чи є письмові угоди? Наприклад, один з пунктів «дві сторони мають розірвати контракт 12 грудня, бо у дружини першої сторони день народження, і вона не може вже терпіти ці зіркові забаганки».