Зеленський вважає, що членство в НАТО є стратегічним курсом України. За словами українського лідера, це закладено у Стратегії нацбезпеки України, затвердженій 14 вересня 2020 року. Про це президент розповів 17 вересня під час відкриття багатонаціональних навчань Rapid Trident-2020 на Львівщині, повідомляє 24 канал.

Зеленський наголосив, що війна на сході України становить загрозу не тільки для нашої країни, але й всіх країн Європи та світу. Саме тому українська сторона та світові партнери об'єдналися для подолання наявних викликів та пошуку механізмів реакції на них.

Довгоочікуваний мир, повернення всіх наших людей та повернення всіх наших територій було, є й завжди буде моїм пріоритетом,
– заявив Зеленський.

Окрім того, український лідер наголосив, що його пріоритетом також є саме сучасна та боєздатна українська армія. Адже саме вона гарантує національну безпеку та незалежність нашої країни.

Військові навчання Rapid Trident, на думку Зеленського, стануть важливим кроком на шляху до євроатлантичної інтеграції. Вони посилять оперативні можливості українських військ та покращать взаємну сумінісність між підрозділами ЗСУ та іноземними військовими.

Що відомо про Rapid Trident?

Це українсько-американські військові навчання. Вони є продовженням серії навчань "Щит миру", які розпочалися ще у 1995 році. Тоді їх започаткували у межах двосторонньої співпраці між США та ЗСУ. У 2020 році в навчаннях беруть участь 4013 вйськових.