Тож виробник улюблених сосисок вирішив ще більше порадувати своїх покупців і розпочав грандіозну акцію. Адже не лише "Усі люблять Філейні", а й "Філейні люблять всіх"!

Суть акції проста: купуєте сосиски "Філейні" або "Філейні з сиром" від ТМ Бащинський з маркуванням "Акція", до 30 вересня цього року реєструєте код з упаковки на сайті promo.bashinskiy.in.ua або за допомогою відправленого СМС на номер 3200 – і стаєте учасником розіграшу. Важливий момент: потрібно зберегти штрих-код. "Бащинський" розігрує аж 20 000 оригінальних подарунків, серед яких: фірмові тарілки, зручні ланч-бокси для бутербродів та дизайнерські дорожні подушки у вигляді сосисок. За 8 зареєстрованих кодів учасник гарантовано отримає щось з цього переліку. Є шанси забрати одразу все, але не більше одного найменування в одні руки. Та найбільше пощастить суперпереможцям, адже головний приз розіграшу – це ключі від трьох новеньких стильних та надпотужних кросоверів Nissan Juke 2019 року.

Один з таких автомобілів вже отримала щаслива переможниця з міста Суми Світлана Пугач. Жінка працює продавчинею і зізнається, що обожнює сосиски від "Бащинський". Світлана надіслала 15 кодів з акційних упаковок сосисок "Філейні".

Для участі в розіграші достатньо зареєструвати один код, але слід зазначити, що більша кількість надісланих кодів суттєво підвищує шанси на перемогу. Так, за великі упаковки сосисок "Філейні" та "Філейні з сиром" зараховується вдвічі більше кодів, ніж за менші упакування. Тож не обмежуйте себе у покупках смачних м’ясних продуктів, адже кожна нова придбана упаковка сосисок збільшує ймовірність отримання титулу суперпереможця місяця і наближає вас до омріяного Nissan Juke. Автомобілів залишилося всього два, тож радимо не зволікати. Смажте "Філейні" з друзями на природі чи готуйте вдома в колі близьких. А краще і те, і друге. Як відомо, хороших сосисок багато не буває!

Ласувати улюбленими сосисками – і за це отримати розкішний автомобіль. Хіба не мрія? Виробник "Бащинський" любить своїх покупців, тому робить все для того, аби їхні мрії ставали реальністю! Можливо саме ви і є тим щасливчиком, який незабаром сяде за кермо блискучого Nissan Juke. Надсилайте коди – і нехай удача вам всміхнеться!

Деталі акції "Філейні люблять всіх!" читайте на сайті.