Прямая трансляция на
Последние выпуски
 • blog_ava
  Яку небезпеку становлять Вакарчук та Зеленський на президенських виборах
  Політтехнологи вважають небезпечними нових політиків, ключових претендентів на президентське крісло, які не мають жодного досвіду роботи у Верховній Раді, Кабміні чи будь-яких інших державних органах. Такими новими політиками можуть стати лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук та керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський.
  12 ноября 2018 , 23:00
 • blog_ava
  Битва титанів: який хитрий план задумали Порошенко та Тимошенко на виборах
  Українські вибори чимось нагадують сільську дискотеку. Ти наче приходиш відпочити і потанцювати, але справа все одно закінчується бійкою. І неважливо з чого все почалося, хто винен та хто вдарив першим. Бійка – це обов'язковий атрибут сільської дискотеки і з цим нічого не поробиш. Щось схоже ми будемо спостерігати під час президентських перегонів 2019 року.
  2 ноября 2018 , 13:00
 • blog_ava
  Эрнест Абкелямов: Надо жить сейчас, а не тогда, когда мы победим
  Крымский татарин Эрнест Абкелямов — один из тех, кто после аннексии Крыма был вынужден покинуть полуостров.
  28 марта 2015 , 20:53
 • blog_ava
  Забрать Надежду
  Украинская летчица и народный депутат ВРУ Надежда Савченко уже 9 месяцев находится в московском СИЗО. Весь мир призывает Кремль отпустить незаконно удерживаемого гражданина Украины, но, похоже, что у Владимира Путина на нее есть другие планы.
  18 марта 2015 , 00:53
 • blog_ava
  Про хворого сусіда
  Чи гріх воювати? Таке запитання певний час "варилося" в моїй голові. Врешті, воно дійшло до кипіння і довелося поставити його "компетентним органам", себто церковним діячам.
  30 июля 2014 , 20:35
Больше новостей