"Ніколи не здавайтеся!", Дональд Трамп, Мередіт Маківер

На думку деяких людей, наявність проблем означає, що їх переслідують нещастя, однак насправді невдачі — це нормальна складова бізнесу і життя в цілому. Що більшими є ваші ділові амбіції та повноваження, то серйознішими будуть і ваші випробування. Усвідомлення цього факту дозволить вам запобігти зайвим хвилюванням, непотрібним роздумам і навіть хворобам.

Якщо ви збилися зі свого шляху, не знаєте куди рухатися далі, чи втратили зацікавленість у будь-яких вчинках та діях — спробуйте надихнути себе історіями Дональда Трампа. Ця людина теж помилялася, засмучувалася та впадала в депресію, але не припиняла діяти.

Читайте також: Секретні техніки ведення переговорів: що потрібно знати

"Марсіянин", Енді Вейр

Усі вважають астронавта Марка Вотні мертвим, адже вся команда бачила, як його проштрикнула антена, яку зірвало піщаною бурею на шостий день після висадки «Ареса-3» на Марс. Потрапивши в бурю, команда «Ареса-3» змушена евакуюватися, покинувши тіло Марка. От тільки ніхто не міг і припустити, що Марк виживе й тепер опиниться на Марсі в пастці, сам-один, без зв’язку з Землею, без достатнього запасу харчів і води, щоб протриматися до прибуття наступної місії — «Ареса-4».

Уявіть тільки. Людина одна залишилася в відкритому просторі. Хто врятує Марка Вотні? Чи йому доведеться покладатися тільки на власну винахідливість?

Ця книжка стане чудовою розвагою в похмурі будні!

"Бонжур, щастя! Як отримувати радість від життя", Джеймі Кет Каллан

Жанр: нон-фікшн

Ця книжка повинна стати гарною подружкою для кожної леді. Французькі таємниці красивого життя — дарунок жінкам усього світу. У ній автор прагнула показати прості шляхи збереження власного стилю, натхнення та енергетики, додавши трохи французької joie de vivre.

В цій книжці безліч відомостей про родину, суспільство, роботу, кохання, шлюб, старіння і проблеми зі здоров'ям, а також про тонкощі щоденного життя, шопінг, про прості радощі життя.

"Усе, що ми бережемо", Керрі Лонсдейл

По-перше, літературні крити радять читати цю книжку тим, хто перебуває у поганому настрої і думає, що рішення немає. По-друге, тим, хто полюбляє непередбачувані події, які неможливо відгадати наперед і шокуючий фінал. По-третє, тим, хто полюбляє нотку романтики.

Головна героїня цього твору знаходить в собі сили продовжувати жити далі і розпочати все спочатку після загибелі коханої людини. Однак Еймі весь час думає про померлого нареченого: дещо в його загибелі видається підозрілим. І, як виявляється, недарма…

"Святий, Серфінгіст і Директор", Робін Шарма

"Ця книга торкнеться і змінить життя багатьох людей", – Джон Грей, автор бестселера "Чоловіки з Марса, жінки з Венери"

"Святий, Серфінгіст і Директор" – ще одна чудова книга Робіна Шарми, яка буде корисною всім, хто прагне до більш досконалого й осмисленого життя. Написана у формі захоплюючої і зворушливої історії, ця книга – вдале поєднання глибокої мудрості та практичних уроків, які допоможуть перетворити страхи на свободу, а помилки – на мудрість, вивільнити свої справжні обдарування й осягнути своє призначення.

Читайте також: Пiдживи мозок. Книжки, що спонукають