Найкраще витверезвлює погляд зі сторони. Ми, українці, скільки завгодно можемо говорити про те, що, для прикладу в нас найсильніший громадський сектор, найбільший літак "Мрія" чи смачні вареники, а міжнародні волонтери при згадці Україна мають зовсім інші асоціації, чудові, чесні, і геть неочікувані, як ось: Україна – житниця Європи, Україна – це там, де піклуються про навколишнє середовище, Україна – це холодно чи Україна – це IT.

Іноземці – учасники GoCamp Afterschool, першого в Україні інноваційного проекту позакласного навчання із залученням іноземних волонтерів. Це гідна альтернатива звичайним шкільним "продльонкам". В рамках проекту іноземні волонтери за допомогою інноваційних інтерактивних методик викладання навчали учнів 22-х шкіл Києва та Київської області критичному мисленню, толерантності, основ громадянської освіти та лідерства, а також, як на практиці застосовувати знання, отримані в класі.

GoCamp Afterschool ініціювали ГО Global Office спільно з Міністерством освіти і науки України, базуючись на успішному досвіді програм позашкільного навчання у США та Фінляндії.

Читайте також: Чому львівські школярі залюбки йдуть в школу навіть у вихідні дні