Архив
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS ЛЕНТА
   Общий RSS

   Топ новости

   Видео новости

   Скільки грошей державний апарат витягає з наших кишень

   Чи знаєте ви скільки саме зароблених вами грошей державний апарат відбирає податками? Близько 50 відсотків зароблених вами грошей відбирає державний апарат на своє існування.

   Тобто, якщо ваша родина заробляє 10 тисяч гривень на місяць, то за рік державний апарат витягає з ваших кишень приблизно 90 тисяч гривень. Тобто більше трьох з половиною тисяч доларів.

   Не вірите мені? Давайте рахувати разом. Спеціально для цього експерти створили податковий калькулятор під назвою "Ціна держави". Знаходимо його в Інтернеті за адресую www.cost.ua або, ввівши у пошуковик запит словосполучення "Ціна держави".

   У верхньому меню обираємо "Калькулятори". Все, ми на місці. Можемо рахувати.

   Для зручності підрахунку вказуємо зарплату 10 тисяч гривен. Натискаємо "Докладніше", щоб додати зовсім трішки деталей про ваші витрати.

   Читайте также: Як Юрій Луценко "насудив" топ-корупціонерів на збільшення бюджету

   Зважаючи на ціну комунальних послуг, продуктів та й загалом усього, відкласти вашій родині не вдалося і всі гроші було витрачено. В тому числі ви за місяць проїздили ну нехай, 70 літрів бензину, хтось з родині викурив 10 пачок цигарок, а також придбали, скажімо, дві пляшки вина та п’ять пива. Депозитів, скоріше за все, у вас теж не має.

   Вуаля! І того за рік державний апарат витягнув з кишені вашої родини 89 з половиною тисяч гривень. По сьогоднішньому обмінному курсу це – 3170 доларів.

   Я дуже сподіваюся, що мої слова "державний апарат витягнув з вашої кишені" ріже вам вухо. Має різати, бо сплата податків – це невід’ємна частина буття громадянами. В країнах, де чесна політична еліта забезпечує ефективне державне управління, громадяни пишаються сплаченими податками.

   В тих самих країнах політики наголошують, що не існує ніяких державних чи бюджетних коштів – є лише кошти платників податків. Це дуже важливо. Політики і чиновники НЕ СТВОРЮЮТЬ грошей, на які існує держава. Вони лише розпоряджаються ЗАРОБЛЕНИМИ НАМИ ГРОШИМА, які ми віддали державі податками і зборами.

   Читайте также: Вирок у справі Крисіна: у нас часом не Янукович президент?

   Я хочу, щоб ми сплачувати податки з почуттям гідності, радіючи від їх ефективного використання державою. На жаль, через корумповану, неспроможну політичну еліту зараз я відчуваю себе дурнем, грошима якого розпоряджаються злодії та дилетанти. Будь ласка, покажіть цей податковий калькулятор своїм друзям.

   Кожен українець має знати, скільки зароблених грошей віддав конкретно він на утримання держави. Усвідомлення відданої суми, як ніщо інше, допоможе оцінити ефективність державних послуг.

   Підсумовуючи, нагадаю, що близько 50 відсотків зароблених вами грошей державний апарат відбирає на своє існування. Родина, яка в місяць заробляє 10 тисяч гривень, за рік сплачує приблизно 90 тисяч гривень податків.

   powered by lun.ua
   Если Вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter
   Комментарии
   Больше новостей

   Читай новости даже без интернета

   Скачать

   Читай новости даже без интернета

   Залиште відгук