"Сьогодні затримали голову Дзержинської районної ради м. Кривий Ріг Степанюка Сергія Дмитровича в порядку ст.208 КПК (на гарячому, на місці скоєння злочину), за ст. 368. ч.3. КПК (від 5 до 10 років).

Затриманому інкримінується підозра у зловживанні службовим становищем, отримання хабара в 60 000 гривень за видачу дозволу на розміщення торгових кіосків.

За вказівкою хабарника гроші були перераховані на розрахунковий рахунок брата його дружини. Це не допомогло зловмисникові уникнути покарання", – повідомляв Аваков.

Степанюка затримали в службовому кабінеті під час передачі дозвільних документів. Персональна охорона чиновника, яка намагалася чинити опір оперативникам, була локалізована. Безпосередньо в кабінеті виявлено цілий арсенал зброї.

21 травня суддя виніс постанову про усунення Сергія Степанюка від виконання службових обов'язків на 2 місяці. З 22 липня голова райради міг повернутися на своє робоче місце, але взяв вихідні за свій рахунок.

З сьогоднішнього дня голова Дзержинської райради знаходиться на своєму робочому місці, в тому самому кабінеті, де він був затриманий "на гарячому, на місці скоєння злочину".

Сам Степанюк у коментарі місцевому виданню 0564 заявив, що "за час його відсутності в районі накопичилася велика кількість проблем, які потребують негайного вирішення"...

Читайте також: Депутата Київради спіймали на хабарі у мільйон гривень