Помпезне весілля кронпринцеси Швеції Вікторії нагадало усім, що казки ще існують…

Це було перше королівське весілля у Швеції за останні 34 роки. Та напередодні було чимало перепон. Принцеса забажала, аби до вівтаря вів її батько король Карл XVI Густав, але в Швеції зазвичай наречений та наречена йдуть разом. До того ж спадкоємиця шведського престолу обрала собі за чоловіка власного тренера з фітнесу. Хоча напевно це в них сімейне, адже її батько свого часу став першим європейським монахом, який взяв за дружину жінку не «блакитної крові».

Життя принцеси Вікторії веселим не назвеш. Довго дівчину лікували від діслексії (хоча добре читати вона й досі не вміє), та від анорексії. У лютому цього року обранець Вікторії – Даніель Вестлінг пережив трансплантацію нирки, однак встиг прийти у форму до власного одруження. Споглядаючи на фотографії, помітна щирість та радість молодого подружжя. І ніякі закони, осуди та плітки не завадили їхнім стосункам.

Найцікавіше те, що кровні спадкоємиці намагаються жити звичним життям, рвуться працювати поруч з усіма, нехтують давніми традиціями родини, обирають чоловіків з «простих смертних». А ті дівчата, які вдало засвітилися на ТБ та впали в око принцу, одразу після появи каблучки на пальці та статусу принцеси, змінюють ходу, вчаться добрим манерам та ведуть інтелектуальні бесіди про високе мистецтво. Така собі казка «Принц та жебрак» на новий лад.


От до прикладу. Принцеса Астрід – донька бельгійського Альберта II, дружина принца Лоренса Австрійського¬-Есте. В неї 5 дітей, зараз вона полковник медичної служби ВС бельгійської корони, і рветься « в бій» з приводу та без.


Наймолодша принцеса – Інгрід Александра – донька майбутнього короля Норвегії, принца Хаакона. Інгрід стане першою королевою Норвегії, яка успадкує титул за останні 600 років.


У сучасному світі, закони королів рідко змінюються. Та на жаль, через них руйнується життя і сучасних принцес. Наприклад, Принцеса Стефанія – донька князя Монако Ренье та голлівудської діви Грейс Келлі, коли дізналась про зраду чоловіка, тривалий час замовчувала свою трагедію. Мало того, що вийшла заміж за власного охоронця, а тут ще й такий скандал. Та вже за деякий час закохалась у циркового акробата, з яким, здається і живе нині. Вона не ходить на світські заходи та займається драматичним мистецтвом.

А от майбутня Королева Іорданії народилась у родині лікаря, отримала освіту менеджера. Краса Ранії настільки вразила спадкоємця престолу Іорданії Абдалі Другого, що незабаром вона стала його дружиною.

А з історії Іспанської принцеси точно можна казки писати. Летиція Ортіс Рокасолано спочатку працювала на радіо. Пізніше дівчина стала журналістом та почала працювати на телебаченні. Перший шлюб закінчився розлученням. Та коли вона стала ведучою новин, нею зацікавився принц Іспанії. Весілля відбулось у 2003 році.

Хоча не про всіх принцес писатимуть на сторінках підручників з історії, але, погодьтесь, історія кожної заслуговує на увагу уваги. P.S. Коли писався цей блок, стало відомо, що князь Монако Альберт II освідчився своїй коханій, спортсменці Шарлен Уіттстокс. Отож нове королівське весілля незабаром.

Фото: Etoday

http://www.spletnik.ru