Звісно, Анджеліна Джолі та Джоні Депп не можуть бути постійно у лідерах подібних рейтингів.
Але й та сама Меган стала відомою не через свої кіноздобутки, а саме через ці суцільні «топ-10» та «топ-100».

Часи змінюються, кумири також. Але сучасний темп наскільки прискорюється, що творці чартів забувають про точне формулювання своїх списків.

Погодьтесь, якщо перелік «найстильніших» - то там мають бути люди, які дійсно вирізняються неординарним смаком, якщо «найпопулярніших», то список повинні очолювати ті, хто найчастіше з’являється на людях, у пресі тощо. Якщо ж справа стосується «найвродливіших», то повинні бути дійсно красиві, а не «популярні», «скандальні», «епатажні» звйозди. Бо через день-два з’являться фотографїї зірки, що очолила список красунь, без мейк-апу, з підписом «красу як морем змило». Шанувальники у розпачі, заздрісники на сьомому небі від щастя.

От йде собі Бред Пітт з п’ятьма дітьми у магазин (Джолі по молоко відправила) і випадково купує газету. А там чорним по білому «Роберт Паттінсон - найсексуальніший вампір усіх часів та народів».

А як же «Інтерв’ю з вампіром», який можна віднести до класики сучасного кінематографу? Виявляється в опитуванні брали участь всього 3 тисячі людей, переважна молодь, яка ще й не народилась, коли Пітт з Томом Крузом у кровопивців грались.

Звісно, якщо той самий Паттінсон у свої тоді ще 22 став «най-най», то слід зазначати (хай пробачать мені усі «сутінкомани»), став «популярнішим» за Бреда Пітта, а не «красивішим» чи «сексуальнішим».

Та якщо ці рейтинги є, значить це комусь потрібно. Нове обличчя на горизонті – новий рейтинг, в якому ця зірка може й не стане переможцем, але потрапить у «трійку лідерів» це точно. Подібні рейтинги є частиною промо-кампаній фільму і самих акторів. Від цього потім і зростають їх гонорари.

Якщо рейтинг найбагатших виміряти їхніми статками, то чим вимірюється сучасна краса? Зі слів пластичних хірургів – ідеальними параметрами людини є коло Леонардо да Вінчі, так звані «золоті пропорції». І скажіть, хто з «зірок», які очолюють усі ці рейтинги краси, відповідають цим стандартам?

Вже який рік поспіль в Україні визначають «найгарніших людей» за версією одного з глянцевих журналів. За їхніми рейтингами у свій час найгарнішими чоловіками країни ставали Володимир Зеленський та Савік Шустер. Нічого проти не маю, але погодьтесь – тоді вони більше були «популярними» чи «успішними», але аж ніяк не українськими красунчиками.

А завтра може з’явитись рейтинг газети «Український грибник», з власним баченням на світові стандарти краси, і усі повірять. Навіть не поцікавляться, чи є взагалі така газета)

Фото: http://www.Popsugar.com
http://www.kinopoisk.ru
http://www.fadedyouthblog.com