Зі сльозами на очах вони в одному кадрі благають Путіна і Порошенко зупинити війну між "одним слов'янським народом".

Це відеозвернення публікується ворожим "опозиційним" ресурсом, звідки одразу підтоплюється і розповсюджується українськими медіа.

Читайте також: Українське МЗС обурилось судилищем Росії над кримським татарином

Українця Станіслава Клиха було показово засуджено судом країни-агресора без будь-якої доказової бази. Росіянина Віктора Агєєва, представника країни-агресора було затримано на гарячому під час здійснення військового злочину, під час безпосереднього здійснення цієї самої військової агресії проти України.

Ціллю російської пропагандистської машини було прирівняти їх матерів. А значить, прирівняти і українського політв'язня з російським військовим злочинцем. Заради цього і тільки заради цього була вся ця сентиментальна інформаційна епопея, влаштована ворожим інформаційним спецназом, що офіційно називається російськими "опозиційними" журналістами. І їм це вдалося.

Відверту воєнну і інформаційну поразку (взяття у полон солдата регулярної російської армії) вони знову переграли в абсолютну інформаційну й моральну перемогу. І вимагають від нас на їхніх умовах одностороннє припинити війну, яку почали вони. У ще один призив братання народів за їх поняттями і розуміннями братерства.

Чергова російська інформаційна спецоперація успішно завершена. Черговий бій на фронтах інформаційної війни програно нами. Нашими публічними діячами. Нашою пресою. Усі вони знову ретранслювали віруси ворожих "опозиційних" медіа. Знову впроваджували і організовували в нашому інформаційному полі ворожу кампанію.

Але ще більш трагічно те, що ми знову не звернули на це особливої уваги. Ми знову нічого не помітили і не зрозуміли.

Ми будемо програвати і надалі.

Читайте також: Я не беруся передбачити долю цього рішення, – спецпосланець США про надання зброї Україні