У червні волонтери з 10-ти країн світу, які безкоштовно навчають українських школярів англійської мови, ділитимуться своїми враженнями про Україну на її Твіттер-акаунті @Ukraine.

Читайте також: Креативний фандрейзинг: як громадським проектам вижити без ґрантів

Іноземці, які долучились до ініціативи, – це учасники найбільшої у Східній Європі освітньо-волонтерської програми GoCamp. Протягом трьох наступних тижнів волонтери працюватимуть у літніх таборах у звичайних українських школах, де навчатимуть учнів англійській, німецькій та французькій мовам.

Кожен із 10-ти відібраних волонтерів на два дні стане модератором англомовного акаунту @Ukraine у Твіттері, де ділитиметься із підписниками своїми роздумами про Україну, її природу, людей та традиції регіону, в якому він чи вона волонтерить, а також публікуватиме враження від роботи зі школярами під час табору GoCamp, — розповіла Оксана Нечипоренко, директор Global Office — громадської організації, яка реалізовує GoCamp.

Цією ініціативою команди проекту GoCamp та @Ukraine мають намір популяризувати волонтерський рух в Україні, а також зробити Україну популярним місцем для подорожей та волонтерства серед іноземців.

Загалом цього літа в Україну на проект GoCamp приїдуть волонтери із 73-х країн світу, які працюватимуть у школах в усіх областях. Табори проходитимуть з 6 по 27 червня та з 6 по 23 серпня.

Всього за три роки існування GoCamp до України прибуло більше 500 волонтерів, які із вчителями навчають школярів іноземній мові у форматі обміну культур та впровадження інтерактивних освітніх методик.

Стати волонтерами GoCamp можуть іноземці та українські експати, що проживають закордоном. Детальна інформація про проект та анкета волонтера доступні на Gocamps.

Читайте також: Гори без обмежень: у Львові волонтери організовують надихаючі мандрівки для людей з інвалідністю