Жінку вбивають найбільші в світі груди [ФОТО]

Бразилійка Шейла Херші модель і володарка найбільших грудей у світі. Вона зробила близько 30 операцій по збільшенню грудей, і встановила рекорд розміру бюста - 38KKK. А ми, жінки, завжди думали, що це тільки в чоловіків такі комплекси стосовно розмірів.

Нещодавно почула цікаву історію. Моя колишня одногрупниця зробила собі силіконові груди. Ця новина долетіла до мене більше ніж через 1000 км! Виявляється, дівчина познайомилась з американцем, а він їй подарував груди. Тобто це так просто – подарував груди.

[Бекхем *до* та *після*]


Я собі уявляю, як збираються дівчата за столиком і одна говорить: уявляєш, а мій мені груди подарував! А інша: Ага, а мій мені не те щоб груди, навіть квіточку не принесе!

Або така бесіда: А знаєш, я минулого тижня собі таку класну сумочку знайшла! А подруга їй: Ага, а я нарешті вибрала собі розмір груді. Уявляєш, теж так довго шукала хірурга, вже зневірилась просто!

Або так. Привіт, давай сьогодні на каву підемо. Ти коли можеш? – питає одна подруга. А друга їй і відповідає: Давай може після обіду десь, а то я тут думала забігти собі груди накачати, але спочатку у мене ще манікюр. - Ну, то добре, я теж, до речі, в солярій на другу записалась.

[груди Бек змінюють розмір на погоду]


Цікавий і погляд чоловіків на такий *аксесуар *. На одному форумі чоловік написав, що боїться силіконових грудей, тому що думає, що під час інтимних пестощів може висмоктати силікон.

І знову ж уявляю собі діалог в цей момент: Ти чого так присмоктався?! Ти ж весь силікон висмокчеш! І як ти собі уявляєш мене на ранок з однією не висмоктаною груддю?

П’ять фактів про силіконові груди:

1. Мешканку Софії Олену Маринову від травм під час лобового зіткнення автомобілів врятували силіконові імплантанти. Як відзначили в поліції, її груди спрацювали під час аварії подібно подушці безпеки. Автомобілі не підлягають відновленню. Груди теж – вони лопнули, але врятували життя.

2. Молоду ізраїльтянку силікон врятував від ракети "Хезболла". Імплантант прийняв на себе один з осколків реактивного снаряда, який розірвався неподалік. Дівчина помітила це, коли груди стали втрачати форму.

3. Багатьом пишногрудим шлях у космос замовлено - це небезпечно для здоров'я при наявності силіконових імплантантів. Експерти не виключають, що штучний бюст може просто вибухнути в польоті через перепади тиску.

4. І саме ця обставина вже стала предметом для жартів - польоти в космос можуть стати перевіркою на натуральність грудей.

5. «Батьком» силіконових грудей вважається американський хірург Тоні Кронін. Ідея використовувати силікон для корекції форми грудей прийшла йому під час однієї з нічних змін узимку 1961 року, коли він переливав пацієнтові донорську кров. Доктор Кронін тримав в руках пружний мішечок із кров'ю і зненацька для себе усвідомив, що за формою і обсягом він сильно нагадує жіночі груди.