Після того, як у Києві почали з’являтись анонси концерту Брітні Спірс, більшість плювались, мовляв «вона вже нікому не потрібна, що вона покаже». Але як в нас часто буває, як раз ті, хто більше про це кричали – на концерт все ж таки пішли.

«Золоті квитки» на концерт

Багато писати про вартість квитків, але частенько забували вказувати – що за світовим досвідом «золоті квиточки» - це не лише прохід на концерт, але й зустріч та фото із кумиром та безліч інших привілеїв.

Дівчина-скандал

Звісно, Брітні, це вже не та дівчинка з кліпу «Baby obe more time».

Вона вже встигла побувати у реабіалітаційних клініках, поголити голову,

а її перший шлюб тривав всього 55 годин. На рахунку співачки, окрім платинових дисків, звання «дівчина-скандал». Хтось каже це сплановані pr-ходи, інші – нарікаються на хуліганських характер. А їй буде лише 30.

Нове дихання?

За останній рік зірка випустила кілька пісень, які одразу ставали хітами, та вирушила у світове турне. І знайшла місце у графіку для Києва.

Аеробіка

Відтепер, коли будуть десь перераховувати регалії цієї білявки і називати її «танцюристкою», буду довго і вперто сперечатись. Адже те, що мені довелось побачити у столичному Палаці Спорту я б не назвала танцями:) Дехто вже ці рухи охрестив як «гімнастика для багатих», інші кажуть, вона просто не напружувалась. Це виглядало і кумедно, і мило водночас.

Вокал та Брітні– існують окремо. Під час концерту зрозуміла, так – Брітні не має шикарних вокальних та танцювальних даних, тому і робить акцент на шоу. І що ви думаєте, їй це вдається.

Феєричне шоу!

Але як би там не було, Брітні Спірс не впала обличчям у багнюку – зібрала повний зал, відпрацювала концерт на «відмінно». Вражало оснащення сцени, технічні моменти, величезні декорації, елементи лазерного шоу, балет, а відеоінсталяції були, як окремі історії. Масштаби приголомшили, адже зазвичай до нас світові зірки не везуть повноцінні шоу.

Було помітно, що більшість прийшли просто подивитись на Брітні, а не насолодитись співом «на живо», та якісне шоу відіграло свою позитивну роль.

Потужна команда

Вразила масштабність підготовки, мати таку команду – це дійсно велика заслуга.

Навіть один момент, який мене особисто потішив, вказує на професіоналізм. Фото та відео камерам дозволили знімати лише з 5 по 10-ту пісню. І що ви думаєте, за цей час співачка встигла змінити 3 костюми та потанцювати із шанувальником із залу. І через телекартинку, склалось враження, що відзняли повноцінний концерт.

Українські емоції

Опісля, у «твітері» Брітні написала, що була у захваті від Києва та публіки. І як після цього не полюбити Україну, коли під час прогулянок за неї бігало не 10-20 камер, як зазвичай, а всього одна-дві.

І на відміну від Москви та Санкт-Петербурга, тут вона зібрала повний зал, і відчула, як шаленіє українська публіка.

Фото:

www.ap.org korrespondent.net

segodnya.ua

jetsetter.ua