Як це може відбутися, мені розповіла одна приємна жінка, пані Галина, переселенка з Севастополя, яка зараз живе в Києві.

Восени 1991 року з вікон її севастопольського помешкання було видно Чорне море, а в ньому стояв на рейді авіаносний крейсер Адмірал Кузнєцов, власність України, недобудована в Миколаєві. З Севастополя крейсер викрали і угнали на північ Росії, в Відяєво, там так-сяк добудували. Викраденням керував віце-адмірал ВМФ РФ Юрій Устименко, який через багато років, а саме 3 січня 2014 року, у розпал Майдану у Києві, застрелиться у своїй квартирі в Санкт-Петербурзі, на доживши до Кримнашу якихось кілька місяців. Минулого року недолугий Кузя розпочне свій вояж в Сирію та стане світовим посміховиськом, псуючи повітря чорним димом і гублячи винищувачі з палуби.

Тим, хто питає, у який спосіб Крим повернеться до складу України, пані Галина розповідає, що відбувалося двадцять п'ять років тому в Севастополі, як морякам з Кузі не платили грошей, а з корабля не відпускали, то вони вплав діставалися берега.

Коли у Росії закінчаться гроші утримувати Крим, каже вона, його жителі так само пострибають у воду і попливуть в Україну.

Чекаємо, коли у Росії закінчаться гроші, і розбудовуємо власну державу, Україну, та допомагаємо нашим захисникам.

Автор: Анастасія Корнійчук

Читайте також: Російське МЗС назвало "причини" анексії Криму