Одна з перших копій весільної сукні новоспеченої принцеси з’явилась у Китаї ледь не одразу після гучного весілля. Шили це плаття не покладаючи рук три дні, детально розглядаючи весільні фотографії Кейт. Щоправда, коштує така «підробка» усього 540 доларів. Це, так би мовити, економ-варіант для тих, хто хоче відчути себе принцесами. Натомість оригінальна сукня від Сари Бертон кольору слонової кістки із шовку та атласу обійшлася у 409 тисяч доларів. Ви собі може підрахувати скільки китайських суконь можна пошити за ці гроші?! Китайці вже не знають, як відбиватись від охочих купити копії славнозвісної сукні.

До речі, у Китаї є ціле місто весільних суконь – Сучжоу (провінція Цзянсу). Там працює більше тисячі фабрик з пошиття весільних вбрань. Навіть їхати туди необов’язково. Можна просто замовити сукню через інтернет. Головне детально описати плаття, яке Ви хочете, ну, і звичайно, Ваші розміри. За китайську сукню доведеться заплатити близько 200 $. За ці гроші ви отримаєте стильний дизайн і непогану якість пошиття. Щоправда, там можна замовити і плаття утричі дешевше, але це вже для екстремалів, оскільки якість такої сукні залишатиме бажати кращого… Утім, повернемося до весільної сукні принцеси Кейт. Китайські продавці визнають, що перші моделі можуть бути не настільки розкішні, як оригінал, але обіцяють доопрацювати дизайн і невдовзі виготовляти стовідсоткові копії сукні принцеси.

Щоправда, не тільки звичайні дівчата хочуть копіювати сукню Кейт Мідлтон, а й, можливо, і вона у когось скопіювала дизайн свого весільного вбрання? Принаймні у цьому переконує італійська акторка Ізабелла Орсіні. За її словами, два роки тому вона виходила заміж за принца Бельгії Едуарда в такому ж платті. Хоча, як на мене, обидві сукні справді схожі, утім, мають і багато відмінностей. Іноземні експерти стверджують, що в Ізабелли Орсіні вінець з блакитними топазами, у Кейт Мідлтон – з діамантами. До того ж, довжина шлейфу в Кейт - 2 м 70 см, а в Ізабелли – 6 м.

Утім, розібратись, де тут правда, мабуть, нам не вдасться… Та все ж, хто б і кого не копіював, а я переконана, що кожна наречена повинна бути оригінальною і неповторною. Незважаючи на те, яка на Вас сукня у день весілля – Ви все рівно ПРИНЦЕСА, адже це Ваш день! Не варто гнатись за кимось, ламати собі голову, а де замовити точнісіньку копію сукні, яку я щойно бачила по телевізору на якісь знаменитості чи принцесі, важливо, щоб поруч з Вами був справжній ПРИНЦ, який дозволить Вам упродовж усього життя відчувати себе ПРИНЦЕСОЮ, а не чиєюсь копією!