Ця форма одночасно нагадує тренувальні костюми радянських любителів спорту, що навертають кола по шкільних стадіонах, і тюремну робу зі стрічкою-прапором, що має постійно нагадувати, в якій країні сидиш.

Читайте також: У Росії визначилися щодо участі на Олімпіаді-2018

Фірма, яка розробила цю форму, ще не співпрацювала зі спортсменами вищого рангу, може, їм це просто не до снаги?

Втім, може справа і не в фірмі. На Олімпіаду-2012 росіян вдягнули у кожушки. Виглядало прикольно, але бігати-стрибати у кожушках з хутром не просто незручно, а й не спортивно.

У 2016-му році на Олімпіаду в Ріо російські спортсмени поїхали взагалі в піджаках і білих штанях до них – як мріяв Остап Бендер. Загалом образ нагадував швейцарів з готелю. І отут уже цікаво дізнатись і про фірму-розробника. Минулого року росіянам пошила спортивну екіпіровку контора, яка раніше плідно працювала з українською збірною і на минулу зимову олімпіаду презентувала нашим спортсменам яскраву, зручну і стильну форму. Контракт, до речі, з цією фірмою був у нас до 2017-го року, але санкції сприяли змінам. Тепер ці кравці одягнули росіян, і, схоже, їм це не сподобалось. Або весь креатив лишився тут, в Україні, а до Росії доїхав несмак.


Російські олімпійці у 2016 швидше нагадували швейцарів

Цілком зрозуміло, що росіяни хочуть бути унікальними, виділятися... У них виходить. Світ сміється.

А ми чи то з фірмою-перебіжчиком, чи з Андре Таном, також виділяємося. Але іншим – яскравими кольорами нашого прапору і гарною формою, до якої не причепишся.

Читайте також: Російські спецслужби слідкували за дисциплінарною комісією МОК