"Вчора зустрілася на телеканалі НАШ з Іриною Верещук. Я з ефіру – вона на ефір. В останні дні, на святкових заходах, вона була поруч з президентом. Значить, відносини у них явно хороші та викрити її в якійсь опозиційності Зеленському немає підстав. Проте її ефір став показовим у тому, що навіть представники його команди починають відкрито шукати відповіді на запитання: чому президент Зеленський не проявляє політичну волю там, де це можна і потрібно робити? Ірина говорила про вибори мера і дивувалася, – що заважає посадити "смотрящого" по Києву Комарницького і звільнити пов'язаного з ним корупційними схемами главу КМДА Кличко? Процитую: "Обшуки у Комарницького були й в минулому році і в цьому, але, мабуть, треба трохи більше політичної волі нашого президента". Ось так. Приїхали. Значить і обшуки були, і підстави для арешту є, але ... немає політичної волі у глави держави ", – констатувала експерт.

Вона нагадала, що ще в минулому році СБУ вилучила документи з офісу Комарницького, а цього літа обшуки пройшли й у Комарницького, і у його "соратників по дерибану бюджету" - нардепа Тищенка і його свояка Блінова.

Пригадую, ЗМІ повідомляли, що правоохоронці знайшли докази їх провини й того, що вони "працюють по Києву "в тісній зв'язці з мером Кличко. Журналістських розслідувань на цю тему було більш ніж достатньо. Той же Денис Бігус давно і багато писав про розпиляних мільярди бюджетних гривень на найбільших інфраструктурних проєктах столиці - Подільсько-Воскресенському мості та ділянці Кільцевої дороги, які займалися підконтрольні Комарницького-Тищенка компанії, наприклад, такі як "Еко-Буд-Трейд", – зазначила блогер.

На думку Маркосян, при наявності безлічі фактів протизаконної діяльності відсутність обіцяних президентом "посадок" викликає все більше запитань.

"Загалом, тема не нова. Ситуація зрозуміла. Але ... обіцяних посадок немає, а далеко не невідомі члени команди Президента пояснюють те, що Комарницький, Тищенко, Блінов і Кличко, який покриває їх, не сидять, відсутністю політичної волі у Президента. А якщо все частіше говорять, що для наведення порядку у президента не вистачає політичної волі, варто задуматися про причини й наслідки її відсутності. Якщо все так, як розповіла Ірина Верещук, то я в принципі не розумію, як може Кличко балотуватися на другий термін. Тут впору на перший не загудіти. Але ... воля. Політична воля стала найбільш дефіцитним товаром на політичному рингу ", – узагальнила політексперт.