Інколи в мені просинаються ревнощі (Google знаходить 49, 5 тис. посилань за 0,16 сек.) . Це трапляється не часто. Але зазвичай в якісь такі незручні моменти, коли у мене ще й багато часу те, щоб подумати, придумати і роздути з мухи слона.

Часто говорять, що ревнощі – це від почуття власності. Не можу з цим погодитись. Я можу хотіти мати якусь річ, наприклад, новий ноутбук, бо на цьому не працює двійка (саме тому пишу це слово, а не ставлю цифру). Хочу мати iPhone, хочу і все тут. Хочу мати другу освіту, і третю теж. Можу хотіти мати дитину. Але мужчину – ні. Він сам собі власник. І одразу від цього з плеч падає величезна гора відповідальності.

У мене цей хробак ревнощів з’являється від невпевненості. Просто не можу погодитись з тим, що є якась жінка краща за мене. Зрада це не тільки секс. Здавалося б що таке один-єдиний випадковий трах-бах?

Відомий психолог з Геттінгена Рагнар Беєр провів дослідження і довів, що все дуже запущено. В експерименті взяли участь 2600 осіб обох статей (інколи доводиться копіювати двійку). Їх опитали на предмет зради своїй половинці. І результати опитування всіх здивували. Виявилось, що:

1. Не буває “це був просто секс на одну ніч”. Тільки 12% жінок і 15% чоловіків дозволяли собі це один раз. Більшість опитаних зав’язували довгий роман: близько 60% підтвердили, що їх зв'язок на стороні тривав довше місяця, приблизно половина таких відносин тяглася довше як півроку.

2. Не буває “це була помилка, це було тільки один раз!”. Тільки для 49% невірних чоловіків і 55% невірних жінок зраджували один раз. 17% чоловіків вже обманювали своїх дружин до цього, 12% помиляли двічі, а ще 22% - зраджують систематично. Жінки від чоловіків не відстають: 20% обманювали чоловіків двічі, і 10% - у третій. 15% наставляли роги чоловікам більше трьох разів.

3. Досвід, цікаво, класний коханець – брехня!!! Тільки 31% зрадниць і 25% зрадників розповідали партнерам про свої сексуальні бажання. Інші думали, що половинка все зрозуміє за допомогою телепатії. А, якщо ні, то доведеться йти шукати інших вражень.

4. “Це все брехня, вигадки, чутки. Тобі збрехали, нам всі заздрять” – погана відмазка. 44% рогатих мужчини і 46 жінок виявили факт зради самостійно. 30% чоловіків і 24% жінкам зізнались самі зрадники (хвалили чи все ж таки совість замучила?). 21% чоловіків і 19% жінок дізналися про зраду випадково(ну, там касету знайшли, в Інтернеті відео побачили). І всього лише 3% з чуток.

5. “Наша любов сильніша за все, ти маєш пробачити” . Ну-ну… 43% і 61% зраджених жінок через півроку після зради все ще не могли пробачити партнера. А 11% зраджених чоловіків і 20% жінок через півроку після зради відчули, що любов перетворилася на ненависть.

Зрадити можна одним поглядом. Є жінки яких зачіпає те, що чоловік, з яким вони, наприклад, пішли на каву, подивиться на іншу жінку. Так не має бути. Жінки дивляться на всіх жінок постійно. Це був жарт в одному фільмі: Знаєш, чому чоловіки дивлять на жінок? З тої ж причини, чому собаки лижуть собі яйця – бо вони це можуть. Тому це зовсім не раціонально відбирати в них це вміння, дар Божий.

І легенький флірт – теж не привід для ревнощів. Жінки навіть більше до того схильні. Подобатись оточуючим – це нормальне бажання людини.

Але вірю, що одного погляду може бути достатньо, щоб образ людини запав в душу. Коли нам хтось подобається ми починаємо розсипатись флюїдами. Можна розсипатись флюїдами цілий день наліво й направо. Але в такому випадку, вони можуть закінчитись до вечора, тобто до зустрічі з коханою людиною. Флюїди можуть залишитись десь там на пів дорозі до мети – зваблення людини, яка нам зовсім не потрібна. Або потрібна, але не склались обставини. І такому випадку залишиться недосяжною. А саме цей образ найглибше проростає в серці. Тому краще подумати, ще перед тим, як починати розсипатись флюїдами. В першу чергу треба себе любити і цінити. Дідько, я така чудова, що не зраджую і навіть не дивлюсь ні в який бік. Просто фея, чарівниця, принцеса і Міс Всесвіт в одній особі.

Залишу за собою право на помилку і право змінювати точку зору.