Це так недоброзичливці намагаються дискредитувати антикорупційне відомство – мовляв, нащо взагалі було організовувати НАБУ й забирати повноваження в Генпрокуратури, якщо наша Генпрокуратура і сама здатна ефективно працювати.

Читайте також: НАБУ відкрило справу проти заступника голови СБУ

Щоправда наша Генпрокуратура працює не стільки ефективно, скільки ефектно. Так, Юрій Луценко щорічно полюбляє хвалитися майбутніми досягненнями свого відомства у спецконфіскаціях. В 2016-му він грозився 10 мільярдів гривень в бюджет повернути, забравши їх у корупціонерів часів Януковича.

В 2017-му сума була вже вдвічі скормнішою – говорив уже Луценко лише про 5 мільярдів спецконфіскацій, які завдяки його відомству надійдуть в бюджет, і держава на ці кошти озброїть армію, поремонтує дороги... Натепер до кінця року залишилося три місяці, і знаєте, скільки з обіцяних Луценком 5-ти мільярдів гривень спецконфіскацій вже надійшло в бюджет? Аж 65 тисяч!

І з цих 65-ти тисяч – аж 5 тисяч гривень пішли на ремонт Житомирської траси! Тобто, ви розумієте – обіцяні були 5 мільярдів, це сума з 9-ма нулями, а в результаті на ремонт доріг наконфіскували суму з трьома нулями – і це в мільйон разів менше від обіцяного. Якщо перефразувати, то можна сказати, що результативність роботи Генпрокуратури в мільйон разів гірша за обіцянки її чільника – Юрія Луценка. Звісно, казати так не можна, адже до кінця року іще ж цілих три місяці.

Й оскільки 65 тисяч гривень спецконфіскацій в бюджет Генпрокуратура таки спромоглася повернути, то трохи піднапружившись має до кінця року повернути іще якихось 4 мільярди 999 мільйонів 935 тисяч гривень або ж по 83 мільйони гривень щоденно. Впораються? Та раз плюнути!

Читайте також: НАБУ взялося за банки: Ситник розповів про важливе провадження