Як це бути в одній кімнаті з різником: Кислиця гнівно звернувся до колег з ООН

14 січня 2023, 21:31
Читать новость на русском

Джерело:

Сергій Кислиця

У суботу, 14 січня, Росія знову вчинила терор проти українського населення. І хоч весь цивілізований світ засуджує війну, яку Путін почав в Україні, у Радбезі ООН росіяни досі мають членство.

На це різко відреагував постійний представник України при ООН Сергій Кислиця. Це сталось після влучання російської ракети у багатоповерхівку у Дніпрі.

Читайте також Це неповага до суверенітету, – прем'єрка Молдови про падіння ракети на території країни

Про що говорив Кислиця

Український дипломат звернувся до своїх колег в ООН. Він закликав їх не бути байдужими і цинічними до подій в Україні. 

Кислиця порівняв російського представника при ООН Василя Небензю до м'ясника.

Як це бути поруч із м'ясником у палаті? Ви відчуваєте теплу та липку кров, коли потискаєте його руку? Наступного разу, коли ви потиснете йому руку, подумайте про мирних жителів, убитих російськими ракетами в Дніпрі! Подумайте про це, коли різники говорять про російську церкву, яка благословила російську армію,
– написав Кислиця.

Він також опублікував фото Небензя, заляпане кров'ю. Це показує справжню сутність російських політиків.

Кислиця прирівняв Небензю до м'ясника / Фото Сергій Кислиця

Чому Росію не виганяють з Радбезу ООН

  • Союзники України по "Рамштайну" й Організації Об'єднаних Націй повинні залучитися підтримкою більшості країн-членів ООН щодо виключення Росії з організації. Наразі в ООН членами є 193 країни.
  • Українці створили петицію, щоб покласти край найбільшому обману в історії міжнародної політики. Петиція про виключення Росії з ООН набрала вже 200 тисяч голосів з 300 тисяч, необхідних для її розгляду.
  • Найголовнішою перепоною у цьому питанні є те, що Росія – ядерна держава. Поки Росія не застосує будь-яку ядерну зброю – стратегічну чи тактичну – можна вважати, що місія ООН не завершена. Як тільки відбудеться хоча б один постріл ядерною зброєю, Генасамблея ООН може саморозпускатися, оскільки вона не впливатиме на світовий порядок денний.
  • Також є один важливий момент, який працює проти ініціативи української делегації. Київ апелює до того, що Росія не є правонаступницею Радянського Союзу, відтак, не може перебувати у Радбезі ООН.
  • Однак є цікава річ. У той час, коли Росія заявила, що готова бути правонаступницею СРСР, інші члени Генасамблеї ООН не заперечили, зокрема й Україна.