Війська НАТО в Україну не ввійдуть, досить авіації, – Піонтковський про попередження щодо ЗАЕС
Велика Британія та США заявили, що серйозна аварія та витік радіації на Запорізькій АЕС може трактуватися країнами-членами НАТО як порушення 5-ої статті Альянсу про колективну безпеку.
У такому випадку росіянам доведеться мати справу безпосередньо з НАТО, однак їхні війська в Україну все ж не зайдуть. Про це 24 каналу розказав російський публіцист Андрій Піонтковський.
Зверніть увагу Не попередження НАТО, – Солонтай назвав, що найкраще стримає росію щодо ЗАЕС
Він вважає, що у цьому не буде необхідності, адже дистанційної дії їхніх засобів, включно з авіацією буде достатньо, щоб спопелити російське угруповання на території України протягом кількох годин.
Ви ж бачите, як змінили ситуацію на фронті 16 HIMARS. А якщо буде залучена вся американська авіація, ракети...,
– зауважив публіцист.
Піонтковський додав, що путін усвідомлює таку загрозу і реагує на неї. Це показує те, наскільки змінилася риторика росії щодо Запорізької АЕС. "Він (путін – 24 канал) розуміє мову серйозних попереджень", – каже публіцист.
Час перестати боятися путіна
Піонтковський переконаний, що пора, коли усі боялися путіна, минула. Тепер боятися повинен сам російський диктатор.
Те, як Захід припинив слухати його погрози, помітно зокрема і в ядерній сфері. Останнім часом з москви лунають кардинально інші заяви. Вони говорять, що ядерна війна неможлива, адже у ній не буде переможців, а російська ядерна зброя існує лише для стримування можливої ядерної атаки.
Піонтковський пояснив, як НАТО може втрутитися в ситуацію на ЗАЕС: дивіться відео
Останні новини з Запорізької АЕС
- 20 серпня росіяни обстріляли ЗАЕС. Цього разу вони пошкодили естакаду, якою працівники потрапляли зі спецкорпусів до енергоблоків.
- Раніше супутники Maxar зробили нові знімки території ЗАЕС, які показали, що абсурдні звинувачення росії щодо того, що станцію обстрілюють ЗСУ, є хибними.
- На тлі ядерного шантажу та непередбачуваних дій російських окупантів у МОЗ оприлюднили алгоритм дій у випадку радіаційної загрози. Як правильно діяти у такій ситуації – читайте тут.