Не тільки постачання дронів, – Гуменюк сказала, що можуть перевозити росіяни з Тегерану
Росія та Іран тісно співпрацюють та планують виготовити до 6000 дронів до 2025 року на території країни-терориста. Для цього ворог будує завод у російському місті Єлабуга, що у Татарстані. Крім цього, останнім часом посилилася активність вантажних перевезень за напрямком Тегеран – Москва.
Начальниця Обʼєднаного пресцентру сил оборони "Південь" України Наталія Гуменюк розповіла 24 Каналу, що можуть перевозити окупанти з Ірану, окрім дронів. Раніше американська розвідка підтвердила, що Іран надає Росії матеріали для будівництва заводу з виробництва безпілотників.
Зверніть увагу Іран отримав попередження щодо співпраці з Росією: які жорсткі наслідки можуть бути
Підтримка несвідомих країн
Після великої паузи, українські військові фіксують потужну активність вантажних перевезень з іранської столиці до Москви.
Це може бути не тільки додаткове постачання дронів, а й елементів для виготовлення БпЛА,
– зазначила Гуменюк.
Під час крайніх атак Сили оборони спостерігають, що активізувалася кількість показово маркованих дронів кирилицею. Росіяни намагаються зухвало вихвалятися тим, що на їхній території нібито налагодилося виробництво безпілотників.
"Для Росії високотехнологічне виробництво зараз проблемне без підтримки несвідомих країн, які фактично фінансують державу терористку", – наголосила речниця ОК "Південь".
Як Росія хизується виробництвом дронів: дивіться відео
Що відомо про завод з виробництва дронів у Татарстані
- Москва та Тегеран створили компанію під прикриттям "Альбатрос", яка займатиметься виготовленням іранських дронів. Ця структура відкрито продає російському міноборони "сільськогосподарські дрони", проте у Financial Times заявляють, що "Альбатрос" буде виготовляти й дрони-камікадзе.
- Росія має намір виготовляти до 6000 дронів на рік спільно з Іраном. ГУР заспокоює українців й закликає не панікувати марно. За словами представника ГУР Андрія Юсова, повідомлення про виробництво Росією дронів – це анонс бажаного.
- Російський опозиційний журналіст, міжнародний оглядач Іван Яковина розповів, що на цьому заводі використовується рабська праця. Туди зганяють місцевих студентів і змушують працювати мало не за їжу, погрожуючи мобілізацією.