Є шанс, що накладуть мораторій, – експерт про "Північний потік-2"
Після виборів до Бундестагу восени 2021 року, Німеччина продовжить підтримувати "Північний потік-2". Проте є достатньо політичних сил у Євросоюзі та США, які налаштовані проти.
Про це в ефірі 24 каналу розповів експерт Українського інституту майбутнього Андреас Умланд. Він підкреслив, що проти "Північного потоку-2" у німецькому уряді виступає партія "Зелені", але оскільки домінує Християнсько-демократичний союз, їй доведеться поступитися.
До теми Представлять нового канцлера, – експерт припустив ще одну мету візиту Зеленського в Німеччину
"Є шанс, що "Північний потік-2" не піде в експлуатацію й на нього накладуть мораторій. Бо в ЄС і США є багато політсил, які налаштовані рішуче проти нього", – зазначив Умланд.
Політика Німеччини щодо України
Він зауважив, що у наступні місяці газопровід в обхід України можуть добудувати, але не запустити. Новий канцлер, який прийде після Меркель, продовжить цю політику. Водночас Німеччина продовжить підтримувати український виклад мінських угод та підхід у нормандському форматі.
Питання лише в тому, коли Росія змінить свою позицію. Паспортизацію також критикує німецький уряд, це порушення мінських домовленостей і міжнародного права взагалі,
– наголосив Умланд.
Умланд про "Північний потік-2": дивіться відео
"Північний потік-2": останні новини
- Володимир Зеленський під час візиту в Німеччину намагатиметься зупинити запуск російського газопроводу. Водночас обговорювати компенсації за "Північний потік-2" не планує.
- Газопровід "Північний потік-2" планують добудувати в серпні 2021 року. Він збудований на 98%.
- Біля кордонів Литви Росія продовжує формувати ударні з'єднання. У НАТО чекають на загострення гібридної війни.