Що насправді переконало Шольца змінити політику Німеччини щодо України

27 листопада 2022, 17:15
Читать новость на русском

Олаф Шольц змінив політику Німеччини щодо України, й тепер говорить про те, що Росії не можна дати виграти у війні. На зміну переконань німця вплинули кілька факторів.

Таку думку 24 каналу озвучив директор Інституту світової політики Євген Магда. Раніше повідомлялось про те, що Німеччина передала Україні танкові тягачі Oshkosh та авто

Цікаво Чи виграє Росія війну: Шольц зробив сенсаційну заяву

Україна на шпальтах німецьких видань

Магда розповів, що тема України останні кілька місяців постійно з'являлась на шпальтах не лише німецьких, а і європейських видань. Однак незабаром європейці будуть зайняті святкуванням Різдва, але Україні треба нагадувати, що в нас досі триває війна. Це треба робити через розповіді простих громадян, простих героїв.

Ми маємо показувати те, що Україна є єдиною, і вона єдина у своєму прагненні не допустити знищення нашої держави. Не допустити того, щоб Росія перемогла в цій війні,
– зазначив директор Інституту світової політики.

Також цікаво – Несподівана стаття NYT про артилерію на фронті: дивіться відео

Позиція Шольца

Він продовжив, що нині це й позиція Шольца, він змінив своє ставлення до Росії та України. Це пов'язано з комплексом факторів, один із яких диверсії на Північних потоках. Загалом, після цієї зими відбудуться значні зміни в енергетичній політиці Євросоюзу.

"Росія припинила демонструвати себе, як відповідальний постачальник, як країна, що забезпечує енергетичну незалежність Європи. Були країни, які на 100% залежали від постачання російського газу. Нині Шольц, як лідер Німеччини, реагує на настрої суспільства, які відверто є проукраїнськими", – зауважив Магда.

За його словами, рівень підтримки України в Німеччині не падає нижче, ніж 50%. Це високий відсоток і для заможного суспільства, і для суспільства, яке відчуває подорожчання товарів, зростання цін тощо. Ми маємо контактувати надалі й говорити, що набагато гірше, ніж підвищення цін, є втрата домівки, а ще гірше життя.

Новини Німеччини: останні події