Кількість та точність ракетних обстрілів ближче до зими буде підвищуватись, – військовий експерт
Росія завдала ударів по енергосистемі України. Такі обстріли ще неодмінно повторяться, бо це тактика ведення війни Росією.
Таку думку озвучив військовий експерт Олег Жданов, повідомляє 24 канал. Раніше керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов заявив, що росіяни під час масованого удару по Києву 10 жовтня промахнулись, бо намагались поцілити у СБУ.
До теми Масовані атаки дронами: політолог пояснив, що ще Іран може надати Росії
Росія пристрілювалась
Жданов розповів, що Росія пристрілювалась, завдаючи ударів по енергосистемі України. Ворог пристрілює ці місця і чим ближче до зими, тим обстріли будуть сильніші. По цих об'єктах Росія б'є високоточною зброєю.
Тобто, крилатими ракетами. Це або "Калібри", або Х-101, або Х-555,
– зазначив військовий експерт.
Жданов про те, що кількість і точність ракетних обстрілів ближче до зими буде підвищуватись: дивіться відео
Запаси російських ракет
Він продовжив, що є версія, що запаси ракет, зокрема Х-101, у Росії закінчуються. Зокрема, деякі з них виготовлені в 2022 році. Тобто, вони виготовляють ракети й одразу ж з конвеєра використовують їх.
"Очевидно, виробництво все ж працює. Вони досягли імпортозаміщення в цьому сенсі. Ракета в них замкнутого циклу виробництва, вони її виробляють і кидають в нас", – зауважив Жданов.
За його словами, цікаве питання, де вони беруть деталі. Цілком імовірно, що вони обходять санкції за допомогою того ж Ірану або інших країн Азії. "Сірі схеми" щодо постачання мікросхем і чипів працюють.
Ракетні обстріли будуть до кінця війни. Така методика ведення війни Росією,
– наголосив військовий експерт.
Ракетні обстріли України: останні новини
- На Харківщині 23 жовтня не зафіксували загиблих чи поранених через терористичні удари Росії. Водночас ситуація у прикордонні продовжує залишатись напруженою.
- Контррозвідка СБУ затримала поплічника Росії, який цинічно наводив ворожі ракети по Рівному. Він передавав ворогу інформацію про місця дислокації та переміщення підрозділів Сил оборони на території регіону.
- Молдова отримувала 30% електроенергії від України. Тож коли Україна вимушена була зупинити експорт електроенергії через російські обстріли по енергетичних об'єктах, у Молдові виник дефіцит електроенергії.