ЗСУ звільнили ще одне селище на Донеччині: прапор України замайорів над Сторожевим

12 червня 2023, 08:22
Читать новость на русском

Джерело:

35-та ОБМП

Українські військові пішли в контрнаступ, та уже з'являються повідомлення про перші звільнені міста й села. Зокрема, стало відомо про деокупацію населеного пункту Сторожеве у Донецькій області.

У понеділок, 12 червня, у Збройних Силах повідомили, що звільнили Сторожеве, яке перебувало під окупацією від березня 2022 року. Також дізнавайтесь у матеріалі 24 Каналу, де село розташоване на карті.

Дивіться також "День Д" чи операція "Кобра": три неочевидні думки про те, від чого залежатиме наступ України

Хто брав участь в операції

Звільняли населений пункт морські піхотинці з 35-ї окремої бригади імені контрадмірала Михайла Остроградського. Як зазначили у пресслужбі ОБМП, у результаті зачистки села було знищено близько півсотні окупантів, а також чотирьох загарбників було взято в полон.

Державний прапор знову майорить над Сторожевим, і так буде з кожним населеним пунктом, поки ми не звільнимо всю українську землю,
– йдеться у повідомленні.

Звільнення Сторожевого на Донеччині: відео 35-ї ОБМП

Варто сказати, що Сторожеве розташоване поблизу селища Нескучного, про деокупацію якого стало відомо у неділю, 11 червня.

Окрім того, зазначимо, що село розташоване на річці Мокрі Яли – цими днями росіяни підірвали греблю, що була на цій водоймі. Внаслідок цього затопило два її береги.

Розташування Сторожевого: шукайте село на карті від Google maps

Зверніть увагу! Про звільнення Сторожевого також проінформувала заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Разом з тим вона подякувала захисникам, що здійснили цю контрнаступальну операцію.

Де ще просунулись ЗСУ

  • Маляр писала про те, що українській армії вдалось деокупувати Благодатне та Макарівку на Півдні нашої держави.
  • Разом з тим вона констатувала, що ЗСУ досягли певних успіхів на Бахмутському напрямку та не втратили жодної позиції під час оборонних операцій.
  • Власне, останніми тижнями було чимало розмов про те, що українські захисники просуваються по флангах під Бахмутом, аби захопити висоти довкола міста-фортеці.