Атак дронів буде більше, а російських кораблів менше, – міністр Федоров
Джерело:
ReutersВіцепрем'єр-міністр та міністр цифрової трансформації заявив, що Україна частіше атакуватиме за допомогою дронів військові кораблі Росії. За словами аналітиків, саме Михайло Федоров відіграв ключову роль у розбудові інфраструктури в нашій державі для створення БпЛА.
У п'ятницю, 15 вересня, в інтерв'ю міжнародним журналістам посадовець констатував, що Україна невдовзі матиме більше дронів, а Росія – менше кораблів. Власне, так він прокоментував нещодавні удари БпЛА по флоту ворожої держави в Криму.
Дивіться також ЗСУ уразили два російські кораблі "Василій Биков": що це за судна та чому важливо їх знищити
Україна нарощує виробництво дронів
Варто сказати, що Україна на офіційному рівні взяла на себе відповідальність за дронові атаки по російський військових суднах, що відбулися за останній тиждень.
Безпілотників буде більше, атак буде більше, російських кораблів буде менше. Це точно,
– наголосив міністр цифрової трансформації.
Окрім того, він заявив, що наша держава у понад 100 разів станом на вересень 2023 року збільшила виробництво безпілотних літальних апаратів, порівняно з 2022-им.
Я думаю, що до кінця цього року, якщо порівнювати з попереднім, це збільшення (виробництва дронів – 24 Канал) буде приблизно у 120 чи 140 разів.
Згадаємо, що 14 вересня Федоров опублікував відео, на якому видно, що "щось" летить до великого військового корабля та спричиняє вибух. Вочевидь, це український безпілотник.
Дрон атакує російський корабель: відео Федорова
Останні атаки на російські кораблі
- З'явилися кадри російського фрегата "Адмірал Макаров", датовані 15 вересня. На них цей корабель відбуксовують два судна, оскільки він не може пересуватися. Це вдруге після 24 лютого 2022 року фрегат під атакою.
- Морський дрон Sea Baby 14 вересня атакував ракетний корабель "Самум" окупантів. Було пошкоджено його правий борт. Загарбники змушені були взяти на буксир судно, аби доправити його в порт.
- У ніч проти 13 вересня було уражено ворожий підводний човен "Ростов-на-Дону", а також великий десантний корабель "Мінськ". Вони в той момент перебували якраз-таки на ремонтному заводі в Севастополі.