Майже дві сотні людей загинули: момент авіакатастрофи у Південній Кореї потрапив на відео
У Південній Кореї при посадці розбився пасажирський літак. На борту перебувала 181 людина, вижити вдалося лише двом.
Ймовірно, причиною аварії могла бути несправність шасі. Також розглядається версія несприятливих погодних умов і зіткнення з птахами під час польоту, передає 24 Канал із посиланням на Reuters.
Дивіться також Пілоти робили неймовірні речі: авіаексперт розібрав катастрофу літака у Казахстані
Трагедія у Південній Кореї
Міністерство транспорту Південної Кореї повідомило, що аварія літака 29 грудня стала найбільшою за кількістю жертв авіакатастрофою за участю південнокорейської авіакомпанії за майже три десятиліття.
"Тільки хвостова частина зберегла трохи форми, а решту літака майже неможливо впізнати", – сказав начальник пожежної служби Муан Лі Чон Хен.
Лі додав, що рятувальники обходять довколишні райони у пошуку тіл, які могло викинути з літака.
Двоє членів екіпажу, врятованих із задньої частини літака, перебувають у лікарні з травмами середнього та важкого ступеня.
Відомо, що літак Boeing 737-800 компанії Jeju Air був виготовлений у 2009 році.
Момент катастрофи Boeing: дивіться відео
До слова, нещодавно зазнав аварії азербайджанський літак у Казахстані, внаслідок чого загинуло майже 40 людей. Попередньо, судно було підбито російською ракетою ППО, яка могла переплутатати його із дроном.
Відомо, що президент Путін подзвонив очільнику Азербайджану і вибачився за те, що трагедія сталася в російському повітряному просторі. Втім, те, що літак був збитий очільник Кремля не визнав. Як зазначає Інститут вивчення війни, у Баку залишилися незадоволеними такою позицією Москви. І пробоїни на фюзеляжі літака і покази пасажирів та бортпровідників, яким вдалося вижити, свідчать про те, що судно було підбито у небі над Грозним.
У МЗС Британії розкритикували "вибачення" Путіна. Там наголосили, що у його заяві немає визнання того, що "бездумні та безвідповідальні дії російської держави становлять величезну та безпосередню загрозу інтересам та національній безпеці інших держав".
У ЦПД тим часом вказують, що Росія вишукує версії катастрофи, аби приховати свою причетність. Так само вона робила у випадку із підбитим малайзійським Boeing в Україні.