Лукашенко образився, що його не запросили на навчання НАТО: яка його мета

26 січня 2024, 19:05
Читать новость на русском

У міноборони Білорусі образились, що їх не запросили на найбільші з часів Холодної війни навчання НАТО. Білоруський диктатор Алєксандр Лукашенко має на меті показувати Захід як загрозу для всього світу, а Росію – як "захисника".

Таку думку 24 Каналу озвучив політолог Валентин Гладких. Він підкреслив, що насправді головні загрози для Білорусі – це режим Лукашенка та Росія.

Читайте також Лукашенко підвищив рівень готовності армії, – Латушко розповів про нові дії диктатора

У Лукашенка є мета

Валентин Гладких зазначив, що було б надзвичайно дивно, якби Лукашенка запросили на навчання НАТО. Здається, що самопроголошений лідер Білорусі не розуміє, що відбувається. Однак насправді такі його заяви мають свою мету.

Лукашенко системно намагається представити НАТО та країни Заходу як "загрозу" для Білорусі. І зрозуміло, що якщо НАТО та Захід – це нібито "загроза", то Білорусь повинна шукати якийсь захист. Таким "захистом" Лукашенко намагається представити Росію,
– пояснив він.

Лукашенка далеко не вперше говорить про НАТО як про загрозу. Проте для білоруського народу є дві головні загрози, яких необхідно позбутись – це диктаторський режим Лукашенка та Росія.

Останні новини Білорусі

  • У Білорусі вирішили внести зміни до своєї Воєнної доктрини. Зокрема, тепер напад на її союзників вважатиметься нападом на саму Білорусь. Також у документі передбачили "джерела загроз". Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін заявив, що Білорусь "до жодного народу не ставиться як до свого ворога незалежно від дій урядів цих держав".
  • Алєксандр Лукашенко продовжує нарощувати співпрацю з Росією. Самопроголошений президент Білорусі заявив, що отримав від Владіміра Путіна ядерні ракети для комплексів "Іскандер". Білоруський диктатор підкреслив, що використання таких комплексів і ядерних ракет вимагає суворого дотримання певного протоколу. Також необхідні резолюції кількох високопоставлених чиновників для приведення цих озброєнь в дію.
  • Нещодавно у соцмережах з'явилося застереження про можливу роботу ворожих диверсантів на білоруському кордоні. Речниця Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова зауважила, що станом на 25 січня на ділянці українсько-білоруського кордону активізація роботи ворожих ДРГ не фіксується. Однак така небезпека існує.