"Нарощуємо потужності": мобільних груп ППО для боротьби із "Шахедами" стане більше
Джерело:
Олексій КулебаПротиповітряна оборона щоночі береже сон українців у дуже складних умовах. Напередодні зими мобільні групи ППО посилять – чиновник із Офісу Президента показав, чим саме.
Україна збільшить кількість мобільних груп, щоб боротися із БпЛА типу "Шахед". Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.
Дивіться також Росіяни переслідують 2 мети, – народний депутат про щоденні спроби обстрілів України
Що зміниться в роботі мобільних груп ППО
Постійно триває активна робота з розширення мережі мобільних груп для боротьби із ударними безпілотниками. Разом працюємо над посиленням захисту енергетичної інфраструктури та цивільних об'єктів,
– написав він.
Олексій Кулеба зазначив, що мобільні групи вже довели свою ефективність, тож по всій Україні побільшає таких груп для боротьби із безпілотниками "Шахед".
Чиновник наголосив: обласні військові адміністрації комплектують підрозділи не тільки транспортом, а й усіма необхідними приладами.
На фото, оприлюднених Олексієм Кулебою, видно багато автівок, а також зброю, призначену для збивання дронів.
Держава посилює мобільні групи ППО / Фото з фейсбук-сторінки Олексія Кулеби
"Нас дійсно чекає складна зима. Готуємось щодня та нарощуємо потужності для ще більш ефективної протидії. Віримо у ППО! Слава Україні!" – підсумував він.
Дивіться також Росія намагалася поцілити в об'єкти інфраструктури, є влучання: що відомо про атаку 19 листопада
Росія не припиняє атакувати Україну
У ніч проти 19 листопада повітряну тривогу оголошували в багатьох областях. У деяких регіонах працювала ППО, зокрема у Києві.
- На Київщині було пошкоджено інфраструктурний об'єкт, але загалом минулося без критичних руйнувань.
- У Києві сигнал тривоги пролунав повторно, буквально за п'ять хвилин після відбою. Це тому, що "Шахеди" змінювали маршрут і заходили з різних напрямків.
- Тим часом на російському телебаченніпропагандисти закликають не чекати холодів і бити по українських енергооб'єктах уже зараз. Руйнування цивільної інфраструктури вони цинічно називають силовим впливом.